زرینچه امروز هم به یاسوج نیامد/سه‌شنبه وعده جدید حضور سرمربی در یاسوج جواد زرینچه قرار بود پس از چند روز تأخیر امروز یک‌شنبه وارد این شهر شود که این حضور باز ...
کد خبر : 1303

 

زرینچه امروز هم به یاسوج نیامد/سه‌شنبه وعده جدید حضور سرمربی در یاسوج

جواد زرینچه قرار بود پس از چند روز تأخیر امروز یک‌شنبه وارد این شهر شود که این حضور باز هم به زمان دیگری موکول شد.

خبرگزاری فارس: زرینچه امروز هم به یاسوج نیامد/سه‌شنبه وعده جدید حضور سرمربی در یاسوج

 

به گزارش خبرنماوبه نقل از فارس ، جواد زرینچه که پس از اتمام اردوی تهران همراه تیم فوتبال شهرداری یاسوج به این شهر نیامده بود امروز هم به یاسوج نیامد تا شائبه عدم حضور دائمی او در این تیم داغ‌تر شود.

در همین خصوص خبرگزاری فارس که پیگیر حضور سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در این شهر است به سراغ مدیر اجرایی این تیم رفت و آخرین وضعیت تیم و جواد زرینچه را از علی‌اکبر نگین‌تاجی جویا شد.

مدیر اجرایی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در پاسخ به این سؤال فارس که آیا سرمربی تیم که قرار بود امروز یک‌شنبه وارد یاسوج شود آمده یا خیر، اظهار کرد: آقای زرینچه برای روز سه‌شنبه بلیط هواپیما اکی کرده و حتماً در موعد یاد شده به یاسوج خواهد آمد.

وی در پاسخ به سؤالی دیگر که آیا ممکن است آمدن زرینچه مثل چند روز اخیر دوباره به تأخیر بیافتد و آیا اصولًا وی دیگر به یاسوج خواهد آمد یا نه، ابراز کرد: حتم داشته باشید که سرمربی تیم شهرداری می‌آید و با قدرت هم به کار خود ادامه می‌دهد.

مدیر اجرایی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در پاسخ به سؤلی دیگر مبنی بر این که آیا از مسئولان جدید تیم شهرداری یاسوج تاکنون کسی با شما و مجموعه تیم صحبتی کرده یا خیر، افزود: تاکنون که با ما صحبتی نشده و این در حالی است که باید مبلغ ورودی تیم به حساب فدراسیون و لیگ دسته اول واریز شود.

نگین‌تاجی در مورد ماندن و یا نماندن خود در این تیم تصریح کرد: اگر آقایان برای امسال ما را خواستند در خدمت آن‌ها هستیم و اگر هم نیازی به ما نبود از روی سکوها تیم را تشویق می‌کنیم.

گفتنی است پس از تغییر شهردار یاسوج که مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج هم محسوب می‌شود، زرینچه به یاسوج نیامده و این شائبه ایجاد شده که مربی تیم به همین دلیل دیگر به یاسوج نخواهد آمد.


آدرس کوتاه :