خبرنما، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در آیین تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این استان فرصت‌های و هزینه‌های زیادی از بیت‌المال ...
کد خبر : 1911

خبرنما، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در آیین تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این استان فرصت‌های و هزینه‌های زیادی از بیت‌المال به باد رفت که علت آن هر چه بوده نباید دوباره این تجارب تلخ تکرار شوند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان با هزینه‌های هنگفت به روستاهایی برق و گاز دادند که خالی از سکنه هستند و این مفهومی جز بر باد رفتن هزینه‌های مادی و معنوی نیست.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم اشتباهات گذشته را تکرار کنیم، 20 سال دیگر باز در چنین محافلی از محرومیت‌ها و مشکلات ناله می‌کنیم.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: به عنوان نماینده مردم و نماینده ولی‌فقیه در این استان، برخوردم با استاندار جدید بر مبنای احترام، اعتماد و در صورت لازم انتقاد خواهد بود.

* سردسیری و گرمسیری در منش مدیریتی خادمی نباشد

وی گفت: انتظار از مدیریت استاندار جدید این است که مسائل سردسیر و گرمسیری را از منش و مشی مدیریتی خود دور کند و در گزینش نیروها و تصمیمات خود مسائل قومی و قبیله‌ای، مسائل سیاسی و باندی و سردسیری و گرمسیری بودن را ملاک قرار ندهد.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انتخاب مدیران و معاونین نباید شائبه‌انگیز باشد، اضافه کرد: از آقای خادمی می‌خواهیم که به گونه‌ای رفتار  کند که به این شائبه‌ها پایان داده شود.

وی ابراز داشت: نباید عملکرد و مدیریت استاندار جدید به فرمان‌برداری محض از نمایندگان مجلس و گوش به فرمان بودن متهم شود و مردم چنین تصوری کنند زیرا که اصولا” فرمان‌پذیری محض استاندار از نمایندگان به مصلحت خود نمایندگان هم نیست.

ملک‌حسینی همچنین از خادمی خواست، از افراد توانمند و شایسته استفاده کند، با عقلا و اهل فن مشورت کند و مشی امیدوارانه دولت را پیش بگیرد.

وی امید داشتن و امید دادن را از ویژگی‌های شاخص این دولت برشمرد و تأکید کرد: از اینکه می‌بینم در چندین ماه قبل و بعد از انتخابات امورات مردم انجام نمی‌شود و کارها لنگ هستند خجالت می‌کشیم که امید است این پیوستگی و جدیت در کارها همواره در دستور کار باشد.


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: