سیاستمداران اندکی در سپهر سیاسی جهان وجود دارند که خسران نبودشان پس ...
کد خبر : 68461

سیاستمداران اندکی در سپهر سیاسی جهان وجود دارند که خسران نبودشان پس از فوت برای جامعه بیشتر آشکار شده باشد. آیت الله هاشمی از بزرگ ترین جوانمردان عرصه سیاست در تاریخ معاصر کشور بودند که وجودشان منشا خیر و صلاح برای نظام و مردم بود و فراقشان هر روز که بیشتر می گذرد بیشتر ما را به تامل و تفکر در پیروی از راه خردورزی، مردم داری، صبر، اعتدال و خصایص نیکوی بی شمار ایشان می برد. 

تقریبا پنج روز پیش از رحلتشان به دیدارشان رفتم. بسیار به آینده ایران خوشبین بودند.ترویج نشاط و امید در جامعه و به خصوص جوانان، درستکاری و در میان مردم بودن را بسیار تاکید داشتند. درسی که از هاشمی آموختیم بزرگ منشی، کار و تلاش و حفظ امید بود. همواره ناامیدی و یاس را مایه عقبگرد جوامع می دانستند. 

شخص ایشان هیچ گاه با بداخلاقی های ناجوانمردان ناامید نشده و بلکه بسیاری را بخشیدند. همواره تا آخرین لحظات زندگی مبارکشان برای خیر و صلاح مردم و آبادانی و پیشرفت ایران کار کردند و هم این است که پس از رحلتشان هنوز در میان قلوب مردم هستند.

ضمن عرض تسلیت اولین سالگرد رحلت حضرت آیت الله هاشمی، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشته و از خداوند منان مسالت دارم روح بزرگ ایشان را در کنار امام (ره) و شهدا محشور فرماید.


آدرس کوتاه :