خبرنما-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از حضور دکتر حسن روحانی در جلسه امروز مجمع خبر داد و گفت: این اولین جلسه‌ای بود که آقای روحانی با عنوان رئیس جمهور در ...
کد خبر : 477

خبرنما-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از حضور دکتر حسن روحانی در جلسه امروز مجمع خبر داد و گفت: این اولین جلسه‌ای بود که آقای روحانی با عنوان رئیس جمهور در جلسات مجمع شرکت و تاکید کرد که دولت همکاری فعالی با مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد داشت.

به گزارش مهر، محسن رضایی پس از برگزاری جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دکتر روحانی در جلسه امروز مجمع تاکید کرد که خود او و وزیران کابینه حضور فعالی در جلسات مجمع خواهند داشت و وزیران در کمیسیون های تخصصی مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز قطعا حاضر خواهند بود.

وی در خصوص عدم حضور احمدی‌نژاد نیز در جلسه امروز مجمع پس از دریافت حکم عضویت حقیقی در این نهاد از سوی رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: البته آقای احمدی‌نژاد هم از جلسات بعدی در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور خواهد یافت.

رضایی با اشاره به اینکه در صورت همکاری و هماهنگی مجموعه قوا کارها بهتر پیش خواهد رفت، از هماهنگی مجلس شورای اسلامی با دولت در جلسه بررسی وزیران پیشنهادی نیز قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :