خبرنما-روز نخست هفته هشتم لیگ برتر دیشب با انجام هفت دیدار برگزار شد، تیمهای فولاد، نفت تهران ،تراکتورسازي و سایپا تیمهای پیروز میدان بودند و سه دیدار دیگر برنده ای ...
کد خبر : 1228

خبرنما-روز نخست هفته هشتم لیگ برتر دیشب با انجام هفت دیدار برگزار شد، تیمهای فولاد، نفت تهران ،تراکتورسازي و سایپا تیمهای پیروز میدان بودند و سه دیدار دیگر برنده ای نداشت و با نتیجه مساوی تمام شد ، ضمنا این مسابقات امروز با دیدار سرخابی ها پایان می یابد.

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال روز گذشته با برگزاری هفت دیدار آغاز شد و امروز با دیدار سرخابی ها پایان می یابد.
به گزارش «تابناک»، در آخرین دیدار شب اول هفته هشتم لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال فولاد خوزستان با پیروزی خانگی برابر ذوب‌آهن صدرنشینی خود را در رقابت‌های لیگ برتر حفظ کرد.
در دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان، بختیاری رحمانی تیم اهوازی را با گل دقیقه 38 خود پیش انداخت و این پیروزی تا پایان دیدار حفظ شد.
در این دیدار سینا عشوری از ذوب آهن و ایوب کلانتری از فولاد از داوری بازی کارت زرد گرفتند.
همچنین دیدار تیم‌های ملوان و سایپا با برتری 3 بر صفر سایپا به پایان رسید. در این دیدار سجاد شهباز زاده در دقایق 61 و 71 و روزبه شاه علی دوست در دقیقه 86 موفق به گلزنی برای سایپا شدند. از جمله حاشیه های این دیدار از دست دادن پنالتی به‌دست آمده برای ملوان توسط مازیار زارع بود.
صبای قم یک – تراکتورسازی تبریز 3
فرشاد احمد‌زاده در دقیقه 11 و سعید دقیقی در دقیقه 82 و کریم انصاری فرد در دقیقه 86 برای تراکتورسازی و فرید بهزادی کریمی در دقیقه 24 برای صبا گلزنی کردند.
تراکتورسازی با این برد 15 امتیازی شد و به رتبه سوم رسید .
شاگردان مجید جلالی دست به کار بزرگی زدند و صبای قم را سه بر یک شکست دادند. تراکتورسازی ابتدا با گل دقیقه 12 فرشاد احمدزاده از صبا پیش افتاد اما فرید بهزادی در دقیقه 24 کار را به تساوی کشاند. با این حال تراکتورسازان با گل‌ سعید دقیقی در دقیقه 82 بازهم برابر میزبانش به برتری رسید اما این پایان کار نبود کریم انصاری‌فر در دقیقه 86، تیر خلاص را به صبایی‌ها زد و این دیدار با برتری سه بر یک تراکتورسازی برابر صبا به پایان رسید. با این نتیجه تراکتورسازی 15 امتیازی شد و در رده سوم بصورت موقت ایستاد. همچنین صبایی‌ها ده امتیازی باقی ماندند و در همان رده هفتم باقی ماندند.
در دیگر دیدار این هفته سپاهان در اصفهان نتوانست از پس راه‌آهن سورینت برآید و به تساوی بدون گل برابر این تیم رضایت داد تا این تیم مدعی قهرمانی، همچنان دوران افت خودش را طی کند. سپاهانی‌ها با این تساوی 12 امتیازی شدند و همچنان در رده ششم باقی ماندند. از سویی دیگر راه آهن هم شش امتیازی شد و در همان رده چهاردهم باقی ماند.
نفت تهران یک – مس کرمان صفر
رضا نوروزی در دقیقه 8 تک گل این دیدار را به ثمر رساند.
علیرضا ابراهیمی در دقیقه 70 از تیم مس اخراج شد.
نفت با این برد15 امتیازی شد و به رده دوم به طور موقت صعود کرد.
سپاهان صفر – راه آهن صفر
این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.
گسترش فولاد 1 – استقلال خوزستان 1
نخستین بازی از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با تساوی به پایان رسید.
در این دیدار تیم های گسترش فولاد و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک پایان یافت.
ميلاد ميداوودي در دقیقه 10 نخستین گل استقلال خوزستان را وارد دروازه حریف کرد.
مهدی محمدپور در دقیقه 90 گل تساوی را برای گسترش فولاد به ثمر رساند و این تیم را از شکست نجات داد.
فجرسپاسی 2 – داماش گیلان 2
روح اله سيف اللهي (7) و افشين چاووشي (86) برای داماش و حميد جوکار (42) و صابر انصاری (45) برای فجر سپاسی گلزنی کردند.
ملوان صفر – سایپا 3
سجاد شهباززاده (63) و (70) و روزبه شاه‌علی‌دوست (88) گلهای سایپا را وارد دروازه کردند.
در این دیدار مازیار زارع در دقیقه 62 یک پنالتی را برای ملوان از دست داد.
فولاد یک – ذوب‌آهن صفر
بختیار رحمانی (38) گل برتری فولاد را به ثمر رساند.
فولاد با این برد دوباره به صدر جدول رده‌بندی بازگشت.
هفتاد و هفتمین دوئل سرخابی در ورزشگاه آزادی
مهمترین رویداد هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران رویارویی دو تیم استقلال و پرسپولیس برای هفتاد و هفتمین بار در تاریخ فوتبال ایران است که هر دو تیم این بار رویدادی متفاوت را با هدایت قلعه نویی از یک سو و دایی از سوی دیگر رقم خواهند زد.
 هر دو سر مربی از بزرگان عرصۀ مربیگری حال حاضر فوتبال کشورمان هستند و در زمانهای مختلف نیز هدایت تیم ملی فوتبال ایران را نیز عهده دار بوده اند و باید دید که این بار کدامیک می توانند بر دیگری غلبه کنند.
این دیدار ساعت 18:50 امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

آدرس کوتاه :

بر چسب ها: