مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي کهگیلویه و بویراحمد:


كهگيلويه و بويراحمد داراي ظرفيت ها و منابع معدني فراوان است و با توجه به موقعيت جغرافيايي آن از جمله قرار گرفتن در بين مركز كشور و خليج فارس از شرايط مطلوبي براي سرمايه گذاري برخوردار است.
کد خبر : 926
خبرنما: مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان کهگیلویه و بویراحمد  گفت: اين استان داراي 19 شهرك و ناحيه صنعتي است كه از اين تعداد 12 شهرك و ناحيه صنعتي تاكنون به بهره برداري رسيده است.

به گزارش خبرنمابه نقل از روابط عمومي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، سيد “فضل الدين جماليان” با بيان اينكه ساير اين شهرك ها در حال تكميل زيرساخت هستند افزود: هم اكنون شهرك هاي صنعتي ليكك ، خان احمد، دهدشت يك و دو، ياسوج چهار و ناحيه صنعتي دلي بجك داراي زيرساخت اوليه آب، برق و گاز با تخفيف ۵۰ درصدي به سرمايه گذاران واگذار مي شود.

جماليان بيان كرد: در صورتي كه اين واحدهاي صنعتي باقيمانده براساس برنامه زمانبندي ارائه شده به بهره برداري برسند با توجه به اشتغال ايجاد شده و ظرفيت توليد تا ۵۰درصد از اقساط باقيمانده بخشوده خواهند شد.

وي از واگذاري زيرساخت ارزان در كهگيلويه وبويراحمد به سرمايه گذاران بخش صنعت خبرداد و اظهار كرد: اين حمايت ها شامل تور و بازديد هاي صنعتي، آموزش هاي حين صنعت، پرداخت تسهيلات براي نوسازي و بازسازي واحدهاي صنعتي و صدور ضمانت نامه بانكي براي تامين كسري وثيقه هاي تسهيلات واحدهاي توليدي و صنعتي و دريافت حق انتفاع بصورت نقد و اقساط است.

جماليان اظهار كرد: كهگيلويه و بويراحمد داراي ظرفيت ها و منابع معدني فراوان است و با توجه به موقعيت جغرافيايي آن از جمله قرار گرفتن در بين مركز كشور و خليج فارس از شرايط مطلوبي براي سرمايه گذاري برخوردار است.

وي عنوان كرد: سرمايه گذاراني كه توان و سرمايه خود را كهگيلويه و بويراحمد به كار بگيرند و نسبت به توسعه صنعتي استان تلاش كنند از حمايت هاي اين شركت برخوردار خواهند شد.

جماليان با بيان اينكه شكوفايي اقتصادي كشور جز با تلاش و سرمايه گذاري بخش خصوصي ميسر نيست، ابراز داشت: حمايت از سرمايه گذاران و تلاش آنها در جهت توسعه صنعتي استان بالاترين پشتوانه اي است كه مي تواند آينده اي درخشان براي صنعت و توليدات صنعتي كهگيلويه و بويراحمد فراهم كند.


آدرس کوتاه :