استاندار کهگیلویه وبویراحمد فردا معاونین خود را معرفی میکند


به گزارش خبرنما ؛ شنیده ها حاکی از این است دکتر خادمی با تیز هوشی ودرایت معاونین خود را انتخاب نموده است. در  همین رابطه یک منبع موثق به خبرنما گفت ...
کد خبر : 2417

به گزارش خبرنما ؛ شنیده ها حاکی از این است دکتر خادمی با تیز هوشی ودرایت معاونین خود را انتخاب نموده است.

در  همین رابطه یک منبع موثق به خبرنما گفت ؛فردا استاندار کهگیلویه وبویر احمد چهار معاون خود را  معرفی خواهد کرد .

به نقل از این گزارش ، فتاح محمدی، به سمت معاون سیاسی امنیتی استاندار ، پژمان نیک اقبال، دارای مدرک تحصیلی لیسانس عمران و همچنین کارشناس ارشد حقوق عمومی به سمت معاون هماهنگی  امورعمرانی ، مجید محنایی، معاون توسعه ومدیریت ومنابع انسانی و همچنین  علی حسن نوروزی، به سمت معاون برنامه ریزی واشتغال استانداری  معرفی خواهند شد.

به گزارش  خبرنما پژمان نیک اقبال شهردار اسبق سی سخت بوده است که  پیش از این در سازمان زندانهای استان مشغول به فعالیت بوده است.

به گزارش خبرنما ، معارفه  رسمی معاونین استاندار در آینده ای نزدیک با حضور مسئولین عالی وزارت کشور انجام خواهد شد.

اکنون از  همه دستگاههای سیاسی امنیتی و اجرایی استان انتظار می رود نهایت همکاری  وهمراهی همه جانبه را با استاندار  داشته باشند تا هرچه سریعتر بتواند در راستای خدمت به مردم استان  چینش مدیریتی خود را به انجام رساند . به امید سرافرزی وموفقیت تمامی کسانی که در جهت توسعه این استان قدم بر میدارند .


آدرس کوتاه :

 1. احسان برایی   ۱۳۹۲-۰۷-۱۳  

  با تشکر از جناب وکیلی

  انشالا که موفق باشن درود به همشون

 2. احمدی   ۱۳۹۲-۰۷-۱۳  

  عجب تیز هوشی و درایتی

 3. .....   ۱۳۹۲-۰۷-۱۳  

  موفق باشن

 4. سروک   ۱۳۹۲-۰۷-۱۴  

  واقعا متاسفم.
  آقای باقرپور واقعا با عدالت و پاک بودند همچنین تجربه کاری بسیار بالایی داشتند.

 5. .....   ۱۳۹۲-۰۷-۱۴  

  جای تاسف است که نمایندگان مجلس نمی گذارند استاندارنیروی مورد دلخواهش را انتخاب کند . کاملا مشخص است که معاون عمرانی تحمیلی است.وتاسف به توان دو اینکه جناب زارع کسی بهتر از این نیرودربین نیروهایت سراغ نداشتی. ازطرفی دیگر انتخاب معاون فنی باگفته استاندار محترم در روز تودیع ومعارفه مغایرت دارد.