مدیران کاردان می مانند / بقیه می روند


خبرنما؛سیدموسی خادمی عصر امروز در مراسم معارفه به‌عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد که با حضور وزیر کشور انجام شد، اظهار کرد: باید از مجموعه وزارت کشور که به من ...
کد خبر : 1903

خبرنما؛سیدموسی خادمی عصر امروز در مراسم معارفه به‌عنوان استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد که با حضور وزیر کشور انجام شد، اظهار کرد: باید از مجموعه وزارت کشور که به من اعتماد کردند، تشکر کنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: مشی من همانند دولت تدبیر و امید برگرفته از مشی اعتدالی است و هرگز از آن عدول نمی‌کنم.

خادمی که در مراسم معارفه خود به عنوان هجدهمین استاندار کهگیلویه و بویراحمد سخن می‌گفت، خاطرنشان کرد: هر آن چه که برای دولت مهم است برای من نیز از اهمیت برخوردار است که مرام و مشی اعتدالی در رأس همه امور قرار دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار این سخن که باید هماهنگی هر سه نماینده استان در تعیین استاندار سرمشق همه باشد، تصریح کرد: این موضوع نشان داد که با کار گروهی می‌توان در همه امور موفق بود.

خادمی خود را عاری از هرگونه نگاه طایفه‌ای دانست و گفت: نه نگاه قومی دارم و نه نگاه گروهی بلکه تنها با یک نگاه که برآمده از شایسته‌سالاری است عمل خواهم کرد.

این مسئول ارشد استانی که نخستین روز مدیریت خود را در استان کهگیلویه و بویراحمد تجربه می‌کرد در ادامه تأکید کرد: وظیفه من مقابله با نگاه‌های طایفه‌گری است و کسی از همکاران من حق ندارد نگاه طایفه‌ای و گروهی در کارها داشته باشد.

وی اولویت کار در استان را اقتصاد و سرمایه‌گذاری دانست و بیان کرد: باید بسترها را برای سرمایه‌گذاری خارجی آماده کنیم.

خادمی در ادامه با بیان این‌که من با وجود کمبودهای مالی این مسئولیت را پذیرفتم، تصریح کرد: برای استفاده از منابع غیردولتی همه توان خود را به کار خواهم بست.منبع/فارس/


آدرس کوتاه :