عضوی شورای شهر یاسوج اعلام کرد :


اکبری بیان کرد: مدیر بودن، داشتن شجاعت و ندادن باج به اعضای شورا از شاخصها و معیارهای شهردار آینده یاسوج هستند. خبرنما: عضو شورای شهر یاسوج گفت: بیش از 15 گزینه برای ...
کد خبر : 858
اکبری بیان کرد: مدیر بودن، داشتن شجاعت و ندادن باج به اعضای شورا از شاخصها و معیارهای شهردار آینده یاسوج هستند.
خبرنما: عضو شورای شهر یاسوج گفت: بیش از 15 گزینه برای شهردار جدید شهر یاسوج مطرح است و شاید از اعضای شورای جدید در بین این گزینه ها باشد.هدایت الله اکبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب که بنده از 15 گزینه اطلاع دارم، افزود: اکثر افرادی که مطرح می باشند نیروهای بومی استان هستند.

وی اظهارکرد: هنوز به طور جامع و کامل اجماع برای انتخاب شهردار یاسوج وجود ندارد و در باره شهردار صحبت نشده است.

عضو شورای شهر یاسوج خاطرنشان کرد:آیتم ها و مشخصاتی برای انتخاب شهردار یاسوج اعلام شده که قرار است کسانی که بعنوان گزینه شهردار مطرح هستند با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر ایده ها و برنامه ها و روزومه خود را ارائه دهند که از بین آنان دو نفر گزینش و از بین این دو نفر در جلسه علنی رأی گیری و هرکدام که بیشترین رأی را آورد بعنوان شهردار انتخاب می شود.

اکبری بیان کرد: مدیر بودن، داشتن شجاعت و ندادن باج به اعضای شورا از شاخصها و معیارهای شهردار آینده یاسوج هستند.

وی ادامه داد: شهردار جدید باید به اعضای شورا باج ندهد و با ارائه راهکار و برنامه بتواند شهرداری مقتدر و موفق باشد تا اینکه بتواند برنامه های طرح شده از سوی شورا را اجرایی کند.

عضو شورای شهر یاسوج تصریح کرد: ساختار شورای جدید متفاوت با شورای قبلی است تقریبا تخصصی است و افراد جوانی در این شورا حضور دارند و تا جایی که اطلاع دارم  اعضای این شورا افرادی هستند که دنبال سهم خواهی، مطالبات و منافع شخصی نیستند و هدفشان خدمت به مردم است.

هدایتی با بیان این مطلب که شهر یاسوج مردمی فهیم دارد و لایق یک شهر زیبا و خوبی هستند، اظهارکرد: باید بعنوان “پایتخت طبیعت ایران” با انتخاب یک شهردار مقتدر و مدیر بتوانیم این شهر را به جایگاه خود برسانیم و با عملکرد خود به مسافران و گردشگران بگوییم که یاسوج واقعا “پایتخت طبیعت ایران” است.

وی گفت: شهردار بومی یا غیر بومی فرقی ندارد و هرکسی که آیتم های مشخص شده را داشته باشد و موفق شود اکثریت آراء را کسب کند از او حمایت می کنیم و بومی یا غیر بومی بودن برای ما مهم نیست.

عضو شورای شهر یاسوج عنوان کرد: اصحاب رسانه و مطبوعات استان در کنار و همراه شورای اسلامی شهر باشند ما دوست داریم که در تمام جلسات شورا حضور داشته باشند و تا کسانی که بخواهند سهم خواهی کنند و دنبال منافع شخصی خود باشند رسوا شوند و اعضای شورا به بیراهه کشیده نشوند

به نظرمی رسد که اعضای شورا باید از طریق مراجع قضایی دارایی های آنان مشخص و ثبت شودتا بعد از اتمام دوران بحث و مسایلی بوجود نیاید و  از کسی خطایی سر نزند.


آدرس کوتاه :