حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اگر اصلاح طلبان بخواهند اتهام آغاز اعتراضات بروز آشوب‌های اخیر را به اصولگرایان بزنند، ما متن مذاکراتی را که اصلاح‌طلبان ...
کد خبر : 68111

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: اگر اصلاح طلبان بخواهند اتهام آغاز اعتراضات بروز آشوب‌های اخیر را به اصولگرایان بزنند، ما متن مذاکراتی را که اصلاح‌طلبان در جلسات خصوصی مطرح و در آن جلسات تاکید کردند باید از نارضایتی مردم در مسائل اقتصادی برای فشار بر نظام استفاده کنیم، افشا خواهیم کرد.
به گزارش خبرنما به نقل از اعتدال به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی نوشته است: مترقی گفته: می دانیم چه کسانی در جلسات مخفی چه گفته‌اند و چه برنامه‌هایی برای سوءاستفاده از این اعتراضات طراحی کردند تا بتوانند برای فشار بر نظام برنامه خود را طراحی کنند.
ترقی در ادعایی عجیب گفته است که “کارشکنی‌هایی که در حال حاضر در دستگاه های دولتی صورت می گیرد بخشی از آن دستپخت اصلاح طلبان است”. وی افزود: وضعیتی که امروز شاهد هستیم یک پروسه است که اصلاح طلبان قسمت ناراضی‌سازی آن را ایفای نقش می کنند و ضد انقلاب ناامن سازی را و در ضلع سوم ،از خارج از کشور هم با افزایش فشار و تحریم این حربه را کامل می کند. در حال حاضر جلوی آزادی تجمعات مسالمت آمیز از جانب دولت گرفته می شود چرا که از کنترل آن عاجز است.
وی با بیان اینکه جنس اعتراضات اخیر متفاوت از اعتراضات سال ۸۸ است؛ گفت: اعتراض مردم به سیاست های دولت فعلی مربوط است.


آدرس کوتاه :