به گزارش خبرنما،به نقل ازنامه، محسن ترکی یکی از داوران نسبتا جنجالی فوتبال محسوب می شود که قضاوت هایش با انتقادهای فراوانی مواجه شده است.وی در لیگ امسال به خاطر ...
کد خبر : 701

به گزارش خبرنما،به نقل ازنامه، محسن ترکی یکی از داوران نسبتا جنجالی فوتبال محسوب می شود که قضاوت هایش با انتقادهای فراوانی مواجه شده است.وی در لیگ امسال به خاطر شرکت نکردن در تست های اولیه مجوز قضاوت نگرفت اما با حل این مشکل و انجام تست قرار است بار دیگر قضاوت در لیگ برتر را از سر بگیرد.

سایت آناج که به پوشش اخبار شمال غرب می پردازد و از حامیان تیم های تبریزی در لیگ برتر محسوب می شود در این خصوص مطلبی منتشر و علنا ترکی را به حمایت از استقلال متهم کرد که جای تعجب دارد.

متن منتشر شده در این پایگاه خبری به شرح زیر است:

محسن ترکی را همه می شناسیم. داور برجسته، بین المللی و فاخر فوتبال ایران که با قضاوت های عادلانه و تصمیمات درست و حرفه ای اش باعث شده نامش در میان فوتبالی ها بیش از پیش بر سر زبان ها بی افتد! مخصوصا هواداران تراکتورسازی که از ته دل ارادت خاصی به ایشان دارند. حال با شروع فصل جدید رقابت ها نام محسن ترکی باز هم بر سر زبان ها افتاده و به احتمال زیاد خواهد افتاد…

جا دارد باز هم بگوییم ” همه چی آرومه من چقدر خوشبختم..! ” چون صد در صد این اتفاقی بوده که محسن ترکی در تجربه ی اولش در لیگ برتر سیزدهم دیدار استقلال را سوت خواهد. البته هنوز اول فصل است و احتمالا قضاوت تعدادی از دیدار های استقلال و تراکتورسازی، استقلال و سپاهان (برگشت) و استقلال و پرسپولیس را سلطان داوری ایران، محسن ترکی عزیز قضاوت خواهد کرد تا به همراه امیر قلعه نوعی دوباره به قهرمانی چشمک بزنند!

البته محسن خان! یک بار هم بین دو راهی امیر و استقلال قرار گرفت، اما لجاجت وی با تراکتوری ها باعث شد تا به نفع استقلال تصمیم بگیرد و قهرمانی را دستی دستی از دست تراکتورسازی بقاپد!

سال گذشته هم که برای استقلال شاهکار کرد و در مقابل فولاد خوزستان برای قلعه نوعی و جناب آقای دکتر شوالیه فتح الله زاده یک پنالتی مفتی گرفت تا استقلال، با اختلاف دو امتیازی نسبت به تراکتورسازی، به قهرمانی برسد.

امسال هم که البته همه چیز آرامتر و اتفاقی تر از قبل اتفاق افتاده (!) و جمع استقلالی ها جمع است… .

پیشنهاد ما این است تا مسئولین به خودشان زحمت برگزاری لیگ را ندهند و جام قهرمانی را پیشکش استقلال نمایند، برای تیم ملی هم بهتر است تا در جام جهانی با ستارگان پارسی خودش نتایج در خور شانی کسب کند…


آدرس کوتاه :