انتخابات سردفتران ودفتریاران برای نخستین بار در یاسوج به گزارش خبرنما -مريم قرباني ، نخستین انتخابات هیات مدیره جامعه سردفتران ودفتریاران استان کهگیلویه وبویر احمد  در سالن اجتماعات دادگستری با همکاری ...
کد خبر : 580

 

انتخابات سردفتران ودفتریاران برای نخستین بار در یاسوج
به گزارش خبرنما -مريم قرباني ، نخستین انتخابات هیات مدیره جامعه سردفتران ودفتریاران استان کهگیلویه وبویر احمد  در سالن اجتماعات دادگستری با همکاری سازمان ثبت واسناد برگزار شد.
رئیس سازمان ثبت واسناد کهگیلویه وبویر احمد اظهارداشت: سازمان ثبت اسناد بر اساس قانون برنامه پنجم و منویات ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی لاریجانی و ریاست محترم سازمان ثبت دکتر تویسرکانی تکالیفی را باید به انجام برساند
وی به یکی از مهمترین وظایف سازمان ثبت واسناد اشاره وبیان داشت: رایکی از این تکالیف به روز شدن کلیه امور با الکترونیکی شدن فعالیت ها و تشکیل بانک جامعه املاک و کلیه فرآیندهای ما در بخش املاک و اسناد است.
وی افزود: حلقه مفقوده این برنامه جامعه سردفترداران استان است که که متأسفانه تشکیل آن بنا به دلایلی مدت زیادی به تعویق افتاد که با لطف و عنایت دکتر جمادی و محبت دوستانی که در خدمتشان هستیم امیدواریم خارج از حواشی حادث شده در این استان و فارغ از مسائل جانبی یک سال اخیر با هم دلی و محبت شاهد تشکیل این کانون باشیم و برکات و حسنات آن نصیب دفتریاران و سردفتران شود.
محوری تأکید کرد: ما برای انجام امورمان به وجود سردفتر نیاز مبرم داریم و این وسط یک مهره مفقوده وجود داشت که این مهره مفقوده همان کانون است.
وی عنوان کرد:اگر جامعه ما تشکیل شود و به زودی شاهد تشکیل کانون هم باشیم، نقصان این حلقه مفقوده جبران می شود و در کلیه دوایر دولتی که شما کار داشته باشید.
رئیس سازمان ثبت واسناد کهگیلویه وبویر احمد در پایان گفت: با هماهنگی با ثبت اسناد و سایر ادارات دولتی روند خوبی را درپیش خواهیم داشت ، دیری نخواهد بود که ما شاهد یک استان نمونه از حیث تشکیل کانون خواهیم بود.


آدرس کوتاه :