به گزارش خبرنما، رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد طی تماس تلفنی  با کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با جدیت هر چه تمام عملکرد مسئولان لیگ در خصوص حذف برخی تیم‌های ...
کد خبر : 1524

 

به گزارش خبرنما، رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد طی تماس تلفنی  با کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با جدیت هر چه تمام عملکرد مسئولان لیگ در خصوص حذف برخی تیم‌های لیگ دسته اولی را در این جام زیر سوال برد.

موسوی به شدت از عملکرد فریبرز محمودزاده و بهروان در خصوص حذف دو تیم این استان یعنی شهرداری و نفت از مسابقات جام حذفی انتقاد کرد.

عصر امروز و در یک بازی تدارکاتی تیم فوتبال شهرداری یاسوج موفق شد در خانه و در زمین تختی این شهر به مانند بازی یک ماه گذشته در شیراز، تیم فوتبال بهمن این شهر را با شکست بدرقه کند.

این بازی که از ساعت 17 امروز آغاز شد، تیم شهرداری یاسوج در دو نیمه متفاوت و با مربی‌گری حیدر شریفی دستیار زرینچه موفق شد با گل‌های مصطفی چراغی و محمدجواد زارعی در مقابل تک گل دقایق نخست بازی، تیم شیرازی را در یک بازی تدارکاتی دوباره شکست دهد.

در حین انجام این دیدار تدارکاتی درگیری شدیدی روی سکوها رخ داد که در آن تعدادی از هواداران جوان با مشت و لگد به جان یکدیگر افتادند و به همین دلیل دقایقی این بازی متوقف شد به نحوی که بازیکنان هم برای تماشای این ماراتن بوکس و لگد به کناره‌های زمین آمدند.

یکی از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه دلیل این درگیری در نوع خود خطرناک را فحاشی یکی از بازیکنان به هواداران عنوان کرد.

 

مربیان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری که امروز بسیار شاد به نظر می‌رسیدند از جلسه‌ای گفتند که امید به حفظ تیم شهرداری را در دل‌ها زنده کرد.

آن‌ها از حضور دکتر جاوید شهردار جدید شهر یاسوج در محل استراحت تیم شهرداری یاسوج و نوید وی به بازیکنان برای حمایت قاطعانه از این تیم گفتند.

مربی و مدیر اجرایی تیم فوتبال شهرداری پیرو این دیدار به فارس در یاسوج خبر دادند که زرینچه ظرف یکی دو روز آینده به یاسوج برمی‌گردد.

ولوله‌ای که این روزها در ورزش کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شده مربوط به واگذاری امور ورزشگاه بزرگ این شهر از سوی ورزش و جوانان به هیئت همگانی است که همه چه  به صورت خصوصی و درگوشی و چه به صورت عام از این رویداد سخن می‌گفتند.

منبع:فارس

 


آدرس کوتاه :