خبرنما-یاسوج: تیم فوتبال شهرداری یاسوج در دیداری تدارکاتی در اولین روز اردوی خود در تهران از پیکان تهران شکست خورد. این اولین شکست این تیم در بازیهای تدارکاتی اخیر خود ...
کد خبر : 906
خبرنمایاسوج: تیم فوتبال شهرداری یاسوج در دیداری تدارکاتی در اولین روز اردوی خود در تهران از پیکان تهران شکست خورد. این اولین شکست این تیم در بازیهای تدارکاتی اخیر خود بوده‌است.

 این تیم که این روزها آخرین اردوی آماده‌سازی خود را برای شرکت در لیگ دسته یک فوتبال کشور در تهران برگزار کرده است عصر سه شنبه به مصاف پیکان تهران رفت.

در این بازی که در ورزشگاه پیکان شهر تهران برگزار شد، شاگردان فرهاد کاظمی موفق شدند با نتیجه دو بر یک شاگردان جواد زرینچه در شهرداری یاسوج را شکست دهند.

تک گل تیم شهرداری یاسوج در این بازی را علیرضا قاسمی به ثمر رساند.

این اولین شکست تیم زرینچه در بازی‌های تدارکاتی بود. این تیم پیش از این در چهار بازی تدارکاتی خود به ترتیب در برابر داماش گیلان، نفت مسجد سلیمان، استقلال اهواز و بهمن شیراز به پیروزی دست یافته بود.

مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شهرداری در خصوص این بازی به خبرنگار مهر گفت: تیم شهرداری یاسوج به‌رغم شکست، بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت.

جواد اسلامی افزود: در این بازی تیم شهرداری یک گل دیگر نیزبه ثمر رساند که توسط داور مردود اعلام شد و دوگل را نیز از روی نقطه پنالتی خورد.

وی عنوان کرد: جواد زرینچه سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تلاش کرد در این بازی همه بازیکنان را محک جدی بزند.

اسلامی اظهار داشت: تیم شهرداری فردا به مصاف تیم ملی جوانان خواهد رفت و پس از آن با تیم پرسپولیس تهران مصاف می‌دهد. این اردو، آخرین اردوی تیم فوتبال شهرداری پیش از آغاز رقابتهای جام حذفی و لیگ دسته یک کشور است.

وی بیان داشت: تیم شهرداری پس از این اردو به یاسوج باز می گردد و تمرینات خود را برای اولین بازی این تیم در جام حذفی در مقابل “آهن بافق” از سر می گیرد.

مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شهرداری یاسوج عنوان کرد: این بازی روز 19 شهریور ماه جاری در شهر یاسوج برگزار خواهد شد.

اسلامی، میثم امیری و علی محمد دهقان را آخرین بازیکنان به خدمت گرفته تیم شهرداری برای فصل جدید لیگ یک اعلام کرد و گفت: میثم امیری سال گذشته در تیم سنگ آهن بافق بازی می کرد که اکنون برای یک فصل به شهرداری پیوسته است.

وی افزود: این بازیکن اسبق تیمهای فجر سپاسی شیراز و صنعت نفت آبادان در پست دفاع وسط بازی می کند.

وی بیان داشت: علی محمد دهقان نیز از تیم شهرداری تبریز به یاسوج آمده و در پست دفاع راست بازی می کند.

اسلامی یادآور شد: با جذب این دو بازیکن به احتمال زیاد پرونده خرید بازیکن در این تیم بسته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال شهرداری یاسوج هم اکنون در زمین شماره سه ورزشگاه آزادی تهران اردو زده است. این تیم در روز 31 شهریور ماه جاری بازیهای خود در لیگ دسته یک کشور را آغاز خواهد کرد.


آدرس کوتاه :