استاندار:مجموعه استانداری بعنوان نماینده عالی دولت و نظام باید بتواند ابتدا خودش الگو بوده، خوب عمل کند و تحرک داشته باشد.


خادمی درخصوص بحث تعطیلی پنج شنبه گفت: کمیته کارشناسی مشغول بررسی ابعاد و زوایایی قانونی و چگونگی اثربخشی موضوع است، که بمحض کسب نظر کمیته و نداشتن منع قانونی پس از انجام هماهنگی های لازم در این مورد تصمیم گیری خواهد شد
کد خبر : 2094

خبرنما-در این نشست ابتدا دکتر خادمی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، موفقیت گفتمان سیاست خارجی و دفاع منطقی، اصولی و همراه با متانت رئیس جمهور و هیات همراه از منافع ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سطح بین المللی را نشات گرفته از دفاع مقدس، پایداری، درایت و تدبیر دولت مردان ایرانی برشمرد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران استانداری در تشریح انتظارات خویش از کارکنان و مدیران ستادی گفت: مجموعه استانداری بعنوان نماینده عالی دولت و نظام باید بتواند ابتدا خودش الگو بوده، خوب عمل کند و تحرک داشته باشد.

به گزارش خبرنما ،مدیر ارشد استان تصریح کرد: اگر انتظار کارجمعی در استان داریم اول باید استانداری با سرعت۱۰۰ حرکت کند تا دستگا های اجرایی با سرعت ۵۰ کیلومتر حرکت نمایند.

خادمی در بخش دیگر از صحبت های خویش با تشریح تفاوت قدرت و اقتدار اظهار داشت: چون بخش عمده از پیگیریهای استانی و ملی از استانداری است و مجموعه استانداری نقش استراتژیک و راهبردی دارد لذا معتقدم استانداری باید از اقتدار متناسب، مبنایی و لازم برخوردار باشد تا بتواند توانمندی درونی به سایر دستگاهها وارد کند. وی افزود: اقتدار منطقی زمانی معنی و مفهوم واقعی پیدا می کند که مدیر، فرماندار، بخشدار و کارشناس استانداری و واحدهای تابعه در گردش امور اجرایی، مطالعاتی، بازدیدها، جلسات و….. از مهارت ادراکی و نظر برتر و صائب برخوردار باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضرورت خدمت رسانی را مشروط به انسجام داخلی و ارایه صدای واحد با محوریت کار ،توسعه و پرهیز از بحث های خرد و بی معنی دانست.

وی در ادامه به مراعات نظم و انظباط، حضور به موقع در جلسات و رعایت سلسله مراتب تا حدی که درست باشد را مورد تاکید قرار دادند. خادمی درخصوص بحث تعطیلی پنج شنبه گفت: کمیته کارشناسی مشغول بررسی ابعاد و زوایایی قانونی و چگونگی اثربخشی موضوع است، که بمحض کسب نظر کمیته و نداشتن منع قانونی پس از انجام هماهنگی های لازم در این مورد تصمیم گیری خواهد شد. در ابتدای جلسه ۳ نفر از همکاران در خصوص جایگاه استانداری، چگونگی جذب و افزایش احساس تعلق نیروی انسانی به کار و استفاده از ظرفیت های داخلی سیستم، مسایل معیشتی استانداری و دستگاههای اداری استان، تعطیلی روز پنج شنبه و…صحبت کردند.


آدرس کوتاه :

  1. دیدگاه   ۱۳۹۲-۰۷-۰۶  

    آمارهای واقعی نشان می دهد که ادرات در پنجشنبه یا فعالیت ندارند و یا فعالیت آنها به شکل قابل توجهی کاملا کاهش دارد و اغلب کارمندان از مرخصی روزانه و ساعتی در این روز بیشتر استفاده می کنند و می توان گقت بطور کلی در این روز رغبت به کار در دستگاههای اجرایی وجود ندارد لذا بهترین حالت تعطیلی این روز است.

  2. رمضان   ۱۳۹۲-۰۷-۰۷  

    اکثریت خانمها در پنج شنبه تعطیل می باشند وآقایان نیز در مرخصی یا بیرون از اداره می باشند واین روز بجز اضافه شدن هزینه های اداری منفعتی برای دولت ندارد.بهتر است تعطیل باشد

  3. چشمه چنار   ۱۳۹۲-۰۷-۰۷  

    تعطيلي بنجشنبه مساوي است با جان دادن دوباره به پيكره اداري و افزايش احساس تعلق و انگيزه بيشتر كاري لطفا هرچه سريعتر اقدام شود