به گزارش مریم قربانی خبرنگارخبرنما:نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل راه وشهرسازی استان و جمعی از مسئولین استانی از منطقه محروم زیلایی بازدید و ...
کد خبر : 1542

به گزارش مریم قربانی خبرنگارخبرنما:نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل راه وشهرسازی استان و جمعی از مسئولین استانی از منطقه محروم زیلایی بازدید و مشکلات مردم را مورد بررسی قرار دادند.
غلام‌محمد زارعی در حاشیه بازدید از منطقه محروم زیلای اظهار کرد: یکی از خواسته های مردم زیلایی محور ارتباطی و جاده ای مناسب بوده است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان بویراحمد مناطق محرومی دارد که برای رفع این محرومیت باید تلاش کرد ابراز داشت:با اقدامات و پیگیری های که انجام دادیم در اینده نزدیک زیلایی از بن بست جاده ای خارج خواهد شد.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی پی‌گیری معضل راه روستایی را در این منطقه اولویت اصلی بازدیدهای خود دانست و افزود: هنوز در بحث راه مشکلات زیادی هست که همه باید برای رفع آن چاره‌جویی کنند و تنها با همت جهادی مدیران قادر به برآورده کردن خواسته‌های به حق مردم هستیم.
مدیر کل راه وشهرسازی طی این بازدید عنوان کرد: ۶ کیلومتر از این محور آسفالت شده و ۸ کیلومتر از محور ارتباطی زیلایی در مرحله زیر سازی واماده آسفالت است.که امیدواریم تا قبل از فصل بارش کار آسفالت آن به پایان برسد.
بیدار پور تصریح کرد: با بهره برداری ازکل محور که حدودا ۴۰ کیلومترمی باشد و از روستای پوله زیلایی آغاز و تا پل سر قلعه که مرز بین استان کهگیلویه و بویراحمد و چهار محال بختیاری است ادامه دارد، بیش از ۵۰ روستا اطراف با ۲ هزار خانوار از نعمت جاده آسفالته بهره مند می شوند


آدرس کوتاه :