معظمی جانشین بیات در پتروشیمی می‌شود سایت نکو نیوز با انتشار گزارش کوتاهی، اعلام کرد: منصور معظمی سرپرست فعلی امور بین الملل وزارت نفت برای بازگشت به شرکت ملی صنایع پتروشیمی ...
کد خبر : 845

 
معظمی جانشین بیات در پتروشیمی می‌شود
سایت نکو نیوز با انتشار گزارش کوتاهی، اعلام کرد: منصور معظمی سرپرست فعلی امور بین الملل وزارت نفت برای بازگشت به شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام تمایل و آمادگی کرده است.”

به گزارش خبرنما، شنیده‌های خبرنگار نکونیوز حکایت دارد که برخی از اطرافیان یکی از معاونان وزیر نفت درصدد هستند تا برای بقای او در مسند مدیریت نامه ای از برخی مقامات ارشد نظام خطاب به وزیر نفت بگیرند.

در همین راستا و به منظور جلوگیری از تحت فشار قرار گرفتن ارکان نظام، وزیر نفت در صدد است تا امروز این معاون را برکنار نماید.

بر اساس آخرین اخبار رسیده ظاهرا “دکتر منصور معظمی” قرار است در این سمت قرار گیرد. منصور معظمی در سالیان دور معاونت برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی را در اختیار داشته و برای حضور در این مسند اعلام تمایل و آمادگی کرده است.

شرکت های اصلی وزارت نفت ارکان اجرائی این صنعت را تشکیل می دهند و همگان منتظر تصمیم وزیر نفت برای معرفی معاونان خود در این چهار شرکت هستند. یقینا نوع انتخاب وزیر پیامی روشن برای رویکرد او در آن حوزه خواهد بود.


آدرس کوتاه :