هادی برگی‌زر اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری یاسوج با سفر به این شهر به نیمکت تیم یاسوجی نزدیک‌تر شد.


به گزارش خبرنما، عصر امروز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم فوتبال شهرداری یاسوج در برابر حریف مشهدی خود سیاه‌جامگان تن به تساوی بدون گل داد. این دیدار ...
کد خبر : 2217
به گزارش خبرنما، عصر امروز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم فوتبال شهرداری یاسوج در برابر حریف مشهدی خود سیاه‌جامگان تن به تساوی بدون گل داد.

این دیدار حواشی زیادی نیز داشت که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حضور هادی برگی‌زر، مربی جوان مشهدی فوتبال کشور در جایگاه ویژه ورزشگاه تختی شهر یاسوج اشاره کرد.

هادی‌ برگی‌زر، سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم مشهد تماشاگر ویژه این دیدار بود که گفته می‌شود برای هدایت این تیم در فصل جاری به شهر یاسوج سفر کرده است.

البته این مربی جوان  با تأیید این خبر گفت: برای مشاهده بازی این تیم و وضعیت بازیکنان و زیرساخت‌های فوتبال به یاسوج آمده‌ام و اگر به توافق رسیدیم در خدمت هواداران یاسوجی خواهیم بود.

در این دیدار که نخستین بازی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در فصل جاری به شمار می‌رود، مدیرعامل جدید تیم به رغم این‌که با پلاکاردی بزرگ ورود او را به ورزشگاه گرامی داشته بودند ولی هرگز در استادیوم تختی یاسوج مشاهد نشد.

تیم فوتبال شهرداری به گواه بسیاری از هواداران و کارشناسان فوتبال نشانی از تیم سال‌های گذشته نداشت و این گونه که مشاهد می‌شد امیدی به تکرار موفقیت‌های گذشته نمی‌رود.

صمد اکبری که به تازگی عمل جراحی کرده و مربیان تیم خبر از به کارگیری وی از میانه‌های نیم فصل داده بودند به هر دلیل که شاید مهم‌ترین آن کمبود بازیکن است در همین ابتدای فصل به کار گرفته شد.

یکی از تماشاگران ثابت تیم فوتبال شهرداری یاسوج در بازی‌های فصل گذشته و امسال سرهنگ علی کاشانی فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد است.

بازی تیم فوتبال شهرداری یاسوج و نفت گچساران به طور همزمان از شبکه استانی دنا به همت صدا و سیمای استان پخش شد.

منبع:فارس


آدرس کوتاه :