باورساد مشكلات را گفت؛ معاون وزير يادداشت كرد


وی با اشاره به اینکه گچساران جز مناطق محروم نفت خیز محسوب نمي‌شود ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان گچساران مدت کوتاهی است که از مناطق محروم خارج شده انتظار می رود این منطقه به حالت اولیه خود برگردد.
کد خبر : 1961

خبرنما؛ معاون وزير نفت صبح روز پنج شنبه به همراه مدير مناطق نفت خيز جنوب از تاسيسات نفتي گچساران به صورت هوايي و زميني بازديد كردند. به گزارش خبرنما در اين ديدار صميمانه محمد باورساد مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران مشكلات گچساران را به مهندس جوادي گزارش داد.

محمد باورساد،شهرستان گچساران را مهمترین گلوگاه صادرات نفت در ایران دانست و افزود: این شهرستان دارای 15 مخزن فعال نفت است.
باورساد ابراز داشت: این شهرستان ظرفیت تولید 663 هزار بشکه نفت در روز را دارد.

وی ادامه داد: هفت هزار نفر در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران مشغول به کار هستند که از این تعداد سه هزار نفر رسمی و مابقی قراردادی، ارکان ثالث و حجمی می باشد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افزود: جاده های مسیر مخازن نفت این شهرستان بسیار سخت گذر و کم عرض می باشد و این امر موجب تصادفاتی در این مسیر می شود.

وی با اشاره به اینکه گچساران در بین چهار استان خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و فارس قرار دارد گفت: 12 کارخانه و بخش بزرگی از خطوط لوله در شرکت بهره برداری نفت و گاز در مسافت زیادی از مرکز این شهرستان قرار دارد.
وی فاصله کاری برخی از مناطق نفتی این شهرستان تا مرکز شهر را 300 کیلومتر عنوان کرد و گفت: تفکیک گرهای شرکت نفت گچساران در شرق این شهرستان واقع شده و فاصله زیادی تا مرکز این شهرستان دارد.
وی با اشاره به اینکه گچساران جز مناطق محروم نفت خیز محسوب نمي‌شود ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان گچساران مدت کوتاهی است که از مناطق محروم خارج شده انتظار می رود این منطقه به حالت اولیه خود برگردد.باورساد  بهینه کردن منطقه نفت خیز گچساران را از مهمترین برنامه های این شرکت اعلام کرد و افزود: اميدواريم با برگشتن این شهرستان به شهرهاي مناطق محروم نفت خيز بتوانيم براي بازسازی و کمک به مردم گچساران تلاش كنيم.مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: خودروهای  این شرکت اغلب فرسوده و عمر آنها بالای 10 سال است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت برای خرید خودرو دچار مشکلاتی است گفت: برای خرید خودرو  باید ماده 2 کمیسیون ر ا اخذ کنیم که این امر برای این شرکت مشکلاتی  را بوجود آورده است.

باورساد، واگذاری تسهیلات برای به روز کردن خودروها را از مهمترین نیازهای این شرکت اعلام کرد.

وی با بيان اينكه ساختمان بیمارستان گچساران از به هم متصل شدن  چند خانه كارگري به هم ساخته شده است گفت: نبود يك بيمارستان مناسب از ديگر مشكلات شهرستان گچساران است كه اين امر موجب شده روزانه تعداد زيادي از بيماران اين شهر دسته دسته به شهرهاي همجوار اعزام شوند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: امکانات مناسب و پذیرش پزشکان متخصص موجب رضایتمندی کارکنان نفت این شهرستان خواهد شد.

باورساد ابراز کرد: همان گونه كه استحضار داريد شركت‌هاي پیرا حفاری و خدمات ترابری که از اصل44 در حال خارج شدن هستند انتظار مي‌رود سازمان بهداري و بهداشت نفت اين شهرستان دوباره به زيرمجموعه و آغوش شركت مناطق نفت خيز جنوب برگردد تا بتوانيم تعامل بيشتري با بيمارستان براي كمك به بيماران و كاركنان نفت به وجود آوريم
وی گفت: شهرستان گچساران دومین شرکت تولید کننده نفت در منطقه جنوب است.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: 35 میلیارد تومان برای تکمیل فرودگاه گچساران نیاز ضروري اين شركت و مردم گچساران مي‌باشد تا بتوانيم پروازهاي شبانه را در اين فرودگاه برقرار كنيم.

باورساد در پايان به مهندس جوادي گفت: از آنجا كه شما خود از مديران نفتي قديمي محسوب مي‌شويد انتظار ويژه‌اي از شما براي برطرف كردن مشكلات شهر گچساران دارم.

در حالي كه باورساد مشكلات را مي‌گفت معاون وزير نفت مشكلات گچساران را يادداشت كرد و قول همكاري و پيگيري تمام مشكلات را در تهران داد.

_DSC0156

_DSC0200 _DSC0200 _DSC0212 _DSC0199 _DSC0201 _DSC0192 _DSC0183 _DSC0177 _DSC0169 _DSC0165 _DSC0151 _DSC0163 _DSC0127 _DSC0124 _DSC0120 _DSC0097 _DSC0082 _DSC0071 _DSC0064 _DSC0062 _DSC0060 _DSC0052 _DSC0050 _DSC0048 _DSC0046 _DSC0039 _DSC0034 _DSC0029 _DSC0027 _DSC0014 _DSC0013

 


آدرس کوتاه :

  1. یک نفتی   ۱۳۹۲-۰۷-۰۵  

    در مورد شما اشتباه فکر می کردم آنروز آنجا بودم حلالم کن مراببخش
    وقتی که دیدم کارگر کنار جاده را سوار ماشینت کردی باورم نمیشد
    وقتی دیدم به جای گفتن بام نفتی از مشکلات گفتی گریه ام گرفت دست مریزاد