فرید محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبررنگار ایرنا افزود: جشن عاطفه ها به منظور کمک به این افراد در ۲۳ شهریورماه در پایگاههای مرکزی کمیته امداد ...
کد خبر : 58461

فرید محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبررنگار ایرنا افزود: جشن عاطفه ها به منظور کمک به این افراد در ۲۳ شهریورماه در پایگاههای مرکزی کمیته امداد و مهرماه در تمامی مدارس و مساجد استان برگزار می شود.
هشت هزار و ۳۰۰ دانش آموز و ۲ هزار دانشجوی کهگیلویه و بویراحمدی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.
وی افزود: ۶۰۶ پایگاه ثابت و سیار در مساجد و مدارس کار جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی مردم کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارند.
محبی یکی از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها را ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی در دانش آموزان عنوان کرد و افزود: برگزاری جشن عاطفه ها موجب می شود که دانش آموزان بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش دیده و به انجام امور خیر تشویق شوند.
مردم کهگیلویه و بویراحمد سال گذشته مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال در جشن عاطفه ها به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که از این مبلغ، ۷۰۰میلیون ریال به صورت نقدی و مابقی به صورت کالا جمع آوری و توزیع شد.
وی با بیان اینکه مردم نیکوکار استان می توانند با سامانه پیامکی # ۵ * ۰۷۴* ۸۸۷۷* ، با وارد کردن مبلغ مورد نظر در جشن عاطفه ها شرکت کنند، عنوان کرد: شماره حساب ۰۱۰۲۲۲۹۰۵۶۰۰۹ نزد بانک صادرات شعبه جمهوری نیز آماده جمع آوری کمک های مردمی است.
کهگیلویه و بویراحمد با ۷۱۳ هزارنفر جمعیت دارای ۱۷ شهر و یک هزار و ۶۷۶ روستای دارای سکنه است که ۷۲۰ روستای آن بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارد.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
۸۱۴۳/۶۱۱۰


آدرس کوتاه :