خبرنما-بزرگواری نماینده کهگیلویه مجلس شورای اسلامی را به تشنج کشاند. وی که در مخالفت با کابینه آقای روحانی سخنرانی می کرد. با اظهار سخنان تند ، واکنش منفی نمایندگان را ...
کد خبر : 226

خبرنما-بزرگواری نماینده کهگیلویه مجلس شورای اسلامی را به تشنج کشاند. وی که در مخالفت با کابینه آقای روحانی سخنرانی می کرد. با اظهار سخنان تند ، واکنش منفی نمایندگان را در پی داشت.

بزرگواری گفت: من با چماق لری با وزیر متخلف برخورد  می کنم . بعضی از  وزرای آقای روحانی از بس پیر هستند ، باید سرم به آنها وصل کنیم  من کسی بودم بلندگوی  رییس مجلس را گرفتم و علیه سران فتنه حرف زدم.و دنیا من را نشان داد.

در دولت اصلاحات و دولت نهم و دهم شعار جوان‌گرایی گوش فلک  را کرد کرد اما برویم از صندوق عتیقه آقای هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی  وزیر در بیاوریم؟ برخی از این وزرا را بخواهیم در برخی پروژه‌ها ببریم،  باید سرم به آنها وصل کنیم. وقتی در رأس این نظام رهبری عزیز در طول ۴ سال  از فتنه ۸۸ سخن می‌گویند که فتنه‌گران مملکت ما را به پرتگاه سقوط می‌بردند و نظام ما را به عنوان نظام متقلب معرفی کرده بودند، آیا رواست که از  اهالی و طرفداران فتنه در کابینه استفاده کنیم؟ از کسانی که به نمایندگی از سران فتنه در جلسه با رهبری شرکت کردند؟ باز برویم از همین‌ افراد استفاده کنیم و آرامش کشور را به هم بزنیم؟ چرا حرف اساسی نزنیم؟ چرا اگر از فتنه  حرف بزنیم، می‌گویند اینها افراطی هستند؟ پس رهبری اولین افراطی است!

وی اضافه کرد: ما با فتنه‌گران سر سازش نخواهیم داد. هزینه‌های بزرگی را  به نظام تحمیل کردند. فقط از خدا می‌ترسم. از هیچ کس نمی‌ترسم. ما دوست شما هستیم و می‌خواهیم تعامل شما را پاسخ بدهیم. ما از انتخاب خیلی از وزرا و  معاونان تشکر می‌کنیم اما بگذارید روی آنها که حرف داریم، حرف‌مان را  بزنیم.

این نماینده تأکید کرد: آقای زنگنه بیاید و باز هم آن آقازاده دله دزد  مهدی هاشمی بیاید و میدان‌دار شود؟ نباید به او رأی داد. این آقازاده‌های  دله‌دزد به نظام و روحانیت خیلی ضربه زدند.

بزرگواری افزود: امام راحل و شهدا از ما می‌خواهند نگذاریم نااهلان حاکم شوند.

p txt1 300x235 تشنج بزرگواری در مجلس/ من لر هستم با چماق لری با وزیر متخلف برخورد میکنم

-همچنین قاضی‌پور در تذکر آئین‌نامه‌ای تأکید کرد: کسی حق ندارد در نظام جمهوری اسلامی در پشت تریبون اسم افراد را بیاورد.

لاریجانی هم تأکید کرد که تذکر شما درست است. اینطوری حرف نزنید و اسم نبرید.

ایرج ندیمی نیز در تذکری آئین‌نامه‌ای گفت: اتهام و فحش جفای به مجلس است.

کمال‌الدین پیرمؤذن هم در تذکری آئین‌نامه‌ای گفت: آن آقا اسم مدرس را هم می‌آورد. آیا مدرس چماق‌دار و بهتان‌زن بود؟

همچنین جواد جهانگیرزاده در تذکری آئین‌نامه‌ای خاطرنشان کرد: اگر ما  قانونمند باشیم، نیازی به چماق نیست. انتظار مردم از ما این است که در یک  فضای آرام‌تر بررسی کنیم. نباید تهمت زد و حرف‌هایی از جمله پیرمرد زد. رئیس‌جمهور مختار است که هر کسی را انتخاب کند.

یونس  اسدی تأکید کرد: غرور و تکبر اجازه نداد این آخوند بزرگوار درست صحبت کند. خود ایشان هم می‌داند که چقدر دستمال‌کش دولت بوده است. حالا به من می‌گوید چابلوس.

لاریجانی تأکید کرد: این کلمه چابلوس خوب نبود، شما هم چیزی روی آن نگذارید.


آدرس کوتاه :

  1. سراج   ۱۳۹۲-۰۵-۲۱  

    شرم آوراست