خبرنما-به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، بهرام باقری عصر امروز در حاشیه راه‌اندازی مجدد کارخانه 300 تنی آرد باقری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تعطیلی شش ماهه کارخانه آرد باقری نه ...
کد خبر : 683

 

خبرنما-به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، بهرام باقری عصر امروز در حاشیه راه‌اندازی مجدد کارخانه 300 تنی آرد باقری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تعطیلی شش ماهه کارخانه آرد باقری نه به دلیل بدهکاری و ورشکستگی بلکه به دلیل لجبازی بوده است.

مدیرعامل کارخانه آرد باقری ابراز کرد: کارخانه ما از خوشنام‌ترین و خوش حساب‌ترین واحدهای تولیدی استان به شمار می‌رود و دلیل مدعا این است که امروز در مراسم افتتاحیه آن مدیر امور شعب بانک ملی استان حضور داشت.

باقری ادامه داد: شش ماه پیش در یک فعل و انفعال سهمیه گندم ما را گرفتند و به کارخانه آرد و نشاسته یاسوج دادند که علت تعطیلی کارخانه ما در این مدت به این دلیل و نه به علت دیگری از جمله ورشکستگی یا بدهکاری بود.

مدیرعامل کارخانه آرد 300 تنی باقری افزود: اصولاً کار کارخانه آرد و نشاسته یاسوج تولید آرد صنعتی است و هیچ ربطی به آرد خبازی ندارد که آقایان سهمیه ما را بر اساس لج‌بازی گرفتند و به کارخانه آرد و نشاسته یاسوج دادند.

این مدیر واحد تولیدی در یاسوج تصریح کرد: کارخانه آرد باقری با ظرفیت 300 تن در روز پیش‌بینی شده که ماهیانه 9 هزار تن تولید آرد خبازی، نول و ستاره‌دار دارد.

باقری افزود: آرد تولیدی ما برای مصارف نانوایی‌ها و قنادی‌ها و واحدهای ماکارونی است که اگر امکان خرید گندم آزاد به ما داده شود قادر به افزایش ظرفیت کارخانه تا دو هزار و 500 تن هستیم.

وی تولید آرد این کارخانه را با کیفیت بالا دانست و گفت: به دلیل این که ماشین‌آلات ما همگی ساخت بهترین کارخانه سازنده آلمان بوده کیفیت آرد تولیدی به تبع بسیار بالا خواهد بود.

وی با انتقاد از موازی‌کاری که اکنون نسبت به تولید آرد در شهر یاسوج وجود دارد، تصریح کرد: چرا باید کارخانه‌ای با ظرفیت 120 تن که تنها مجوز تولید آرد صنعتی را دارد بی‌خود و بی‌جهت به تولید آرد خبازی مبادرت ورزد تا این که با این اقدام همواره یکی از آن‌ها در معرض تعطیلی قرار گیرد.


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: ,