خبرنما-محمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که وضعیت سیاسی حاکم بر استان کهگیلویه و بویراحمد را در برهه کنونی چگونه ارزیابی می‌کنید ...
کد خبر : 1540

خبرنمامحمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که وضعیت سیاسی حاکم بر استان کهگیلویه و بویراحمد را در برهه کنونی چگونه ارزیابی می‌کنید و آیا این فضا برای آینده استان و توسعه و آبادانی آن رضایت‌بخش است، اظهار کرد: با خود عهد بسته‌ام که وارد این موضوعات نشوم چرا که فضای عمومی استان در این خصوص مناسب اظهار نظر نیست.

این فعال رسانه‌ای که گلایه‌هایی نسبت به موضوعات و موضع‌گیری‌های سیاسی رایج کنونی در استان داشت، ادامه داد: ولی می‌توانم به صورت کلی در ابعاد رسانه‌ای و مشی صحیح اصلاح‌طلبی مطالبی را با شما در میان بگذارم.

مدیر مسئول روزنامه ابتکار با انتقاد از وضعیت کنونی حاکم بر برخی رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم که تشنج‌های کنونی در فضای سیاسی استان بخشی از آن به رسانه‌ها باز می‌گردد.

این فعال سیاسی رسانه‌ای اصلاح‌طلب ادامه داد: وظیفه اصلی رسانه فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی است که فعالان حاضر در این وادی نباید از رسالتی که موظف به ادای آن بوده، غافل شوند.

وکیلی با ابراز انتقاد شدید از برخی رفتارهای چاله‌میدانی در رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: انتظار از رسانه‌های استان در هر جریان و نگرش سیاسی این است که منش و بینش روشنگرانه خود را به هر دلیل و با ارزان‌ترین قیمت از دست ندهند.

مدیر مسئول روزنامه ابتکار با ابراز نگرانی از این که نباید مشی پیامبرانه رسانه در حد یک بازیگر سیاسی تنزل پیدا کند، یادآور شد: اکنون شاهد بازی دون شأنی هستیم که مردم ما را نخواهند بخشید.

این فعال فرهنگی از رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا آتش‌بیار معرکه نشوند و با توصیه به اصحاب رسانه برای مقابله با مانع‌ تراشی‌‌ها بر سر راه توسعه استان خاطرنشان کرد: به جز این رسالت مهم، رسانه‌ها خود را آلوده به مباحث کور و بی‌فایده سیاسی نکنند.


آدرس کوتاه :

 1. بیراحمدی   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  بنازم به گفتارت که مث قلمت شیوا رسا وتاثیر گذاره

 2. مردم   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  مارو باش دلخوش کرده بودیم به این رسانه ها .وکیلی هیچی ابتکار نمیشه

 3. راشد   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  ما تاکی بایداز این جور نگاهها ضربه بخوریم حداقل اگه سیاسیون ما به دنبال پست ومنصبن رسانه چرا باید اونرو همراهی کنه

 4. رفیق   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  خدا میداند وکیلی باید نماینده مجلس باشد تا با اون نطق آتشینش حق این مردم رو بگیره

 5. شفیعی   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  وکیلی تو بگو خادمی خوبه یا بد

 6. حسینی   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  آقای وکیلی لطف کنید به این نماینده ها این رو بفرمایید که هرکی بخاطر منافع خود واینکه یه سهمی تو توزیع پستهای مدیریتی داشته باشند دست به هر کاری میزنند

 7. فرحی   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  من چندین بار این سوال رو پرسیدم نه منتشر کردید ونه جوابمو دادید که کار غیر اخلاقیه اگه میشه بفرمایید این سایت متعلق به کیه یابه چه گروهیه ؟البته اگه مشکلی نیست بفرمایید

 8. دوست   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  دکتر جان استین بالا بزن بیا تو گود برا مجلس.

 9. سجادی   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  آخرش ببینیم میذارن یه استاندار انتخاب بشه این چپی ها مدتها از پست ومقام دور بودن دیگه نمیشه نگه شون داشت

 10. جلال   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  نماینده مجلس فقط سید باقر شجاع

 11. چراغ   ۱۳۹۲-۰۶-۲۴  

  دکتر وکیلی از مفاخر این استان میباشند ایشون تحلیل گری ملی هستند