بسمه تعالی مدیر محترم سایت خبری خبرنما سلام علیکم موضوع:  تکذیب خبر رفتن سرمربی و بازیکن تیم فوتبال نفت و گاز گچساران احتراما به استحضار می رساند ،پیرو خبری مبنی برتعطیلی تمرینات تیم فوتبال نفت ...
کد خبر : 2676

بسمه تعالی

مدیر محترم سایت خبری خبرنما

سلام علیکم

موضوع:  تکذیب خبر رفتن سرمربی و بازیکن تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

احتراما به استحضار می رساند ،پیرو خبری مبنی برتعطیلی تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در سایت وزین خبری شما منتشرشده است لازم می دانیم به عنوان کمیته رسانه باشگاه نفت و گاز گچساران توضیحاتی برای آگاهی افکار عمومی به حضور شما ارسال نماییم.

با توجه به اینکه در خبر شما آمده است که “سرمربی و یکی از بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از تمرینات این تیم جدا شده و تمرینات در حال حاضر تعطیل شده است.”

لذا از همین جا به اطلاع کلیه هواداران و مردم متعصب و دلسوز شهرستان گچساران می رساند که تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با یک انضباط تیمی در حال انجام برنامه های تمرینی و آماده سازی خود برای حضور در مقابل مهمان خود تیم سایپای شمال است.

بدینوسیله نیز از مدیرمحترم سایت وزین خبرنما تقاضا می شود از این پس قبل از ارسال هرگونه خبر مبنی بر رخدادهای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در صورت نداشتن اطمینان کامل از صحت موضوع مراتب را با روابط عمومی باشگاه مطرح نمایند.

امید است با همدلی و حمایت همه جانبه از تیم فوتبال نفت و گاز گچساران نماینده فوتبال گچساران در لیگ دسته اول باشگاه های کشور در کنار نقدهای سازنده از تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی در میان هواداران  پرهیز نمایید.

روابط عمومی باشگاه نفت و گاز گچساران آمادگی کامل دارد تا در هرساعت از شبانه روز جدیدترین اخبار و رویدادهای باشگاه را در اختیار خبرگزاریها، سایت های محلی و مردم خونگرم و متعصب گچساران قرار دهد.

 با آرزوی توفیق روزافزون

روابط عمومی باشگاه ورزشی نفت و گاز گچساران


آدرس کوتاه :

 1. رضا   ۱۳۹۲-۰۷-۲۴  

  ضيايي هيچ جا نميره .
  كجا بره اين همه امكانات بگيره در قرارداد هزينه هاي مختلف به عهده ايشان هست ولي سه منزل درجه يك مبله با تمام امكانات در اختيار ايشان هست . حتي ايشان به دليل عدم تناسب رنگ پالاز موكت با سليقشون دستور تعويض و دور ريختن اونو صادر كردند بطور غير قانوني با هزينه شركت ميره تهرون و مياد و خلاصه پادشاهي ميكنه كجا بره از اينجا بهتر بنده خدا مدير عامل سابق بخاطر انجام يك ميليارد توان هرينه غير قانوني بابت ورزش قهرمانانه به دادسرا اعزام شده و مدير سابق روابط عمومي كنار گذاشته شده تا لذت خرج و برج به عهده دوستان محترم وكيل مردم گچساران و مديران جديد بيفته و بجاي رسيدگي به امور كارمندان زحمتكش نفت دنبال حاشيه و سياسي كاري و تيم داري باشند . كي به كي اخه از كسي سوال نميشه كه وظيفت چي و چي ميكني پس حال كنيد و پز بديد و از جيب مردم ريخت و پاش كنيد ناز ضيايي رو هم بخريد .
  خرج كه از كيسه مهمان بود حاتم طايي شدن آسان بود

  • اقلیما   ۱۳۹۲-۰۹-۰۷  

   خیلی قشنگ حرف زدی باهات موافقم

 2. سارینا   ۱۳۹۲-۰۹-۰۷  

  چرا اسمس از نوجوانانتون نیست اوناهم بازیکنن دیگه بهشون اهمیت بدید گناه دارن

 3. سارینا   ۱۳۹۲-۰۹-۰۷  

  دوست دارم عکس واسامی نوجوانانتون روببینم اخه خودمم نوجوانم میدونم اسم روی سایت نبودن چقدربده

 4. اقلیما   ۱۳۹۲-۰۹-۰۷  

  بازی هاشون رواز شبکه دنا پخش کنیدبه خصوص نوجوانان

 5. سارینا   ۱۳۹۲-۱۰-۱۶  

  ممنون ازاینکه عکس بچه هاروگذاشتیدومعرفیشون کردید حتی اگه براحرف منم نبودبازم ممنون زحمت کشیدید ولی عکس هاروبذاریدلطفا