خبرنما-يک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن تکذيب خبر منتشر شده مبني بر کشف دستگاه استراق سمع جاسازي شده در منزل دکتر رحماني فضلي، وزير کشور دولت يازدهم، ...
کد خبر : 725

خبرنما-يک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن تکذيب خبر منتشر شده مبني بر کشف دستگاه استراق سمع جاسازي شده در منزل دکتر رحماني فضلي، وزير کشور دولت يازدهم، گفت: اين خبر از پايه بي اساس بوده و به هيچ وجه چنين اتفاقي صورت نگرفته است.

يک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ضمن تکذيب خبر منتشر شده مبني بر کشف دستگاه استراق سمع جاسازي شده در منزل دکتر رحماني فضلي ،وزير کشور دولت يازدهم، گفت: اين خبر از پايه بي اساس بوده و به هيچ وجه چنين اتفاقي صورت نگرفته است.

وي در ادامه عنوان کرد: انتشار اين خبر بسيار عجيب است.

در همين حال يک منبع نزديک به “دکتر رحماني فضلي” ضمن تاييد خبر فوق در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: خبر منتشر شده کاملا جعلي و ساختگي است .

منبع نزديک به وزير کشور با اشاره به مشخص نبودن انگيزه رسانه هاي منتشر کننده اين خبر گفت: مشخص نيست منابع منتشر کننده با چه دليل و هدفي اين خبر را منتشر کرده اند.

گفتني است، طي روزهاي گذشته خبر کار گذاشتن دستگاه شنود در منزل دکتر رحماني فضلي به نقل از سايت متعلق به سعودي ها (العربيه) در بسياري از سايت هاي ضد انقلاب و غربي باز نشر شده بود.


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: , ,