خبرنما؛به گزارش خبرنما ازباشگاه نفت و گاز گچساران: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در 50 کیلومتری بندر لنگه به راه بسته خورد و از ادامه راه بازماند. براساس این گزارش ...
کد خبر : 2405

خبرنما؛به گزارش خبرنما ازباشگاه نفت و گاز گچساران: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در 50 کیلومتری بندر لنگه به راه بسته خورد و از ادامه راه بازماند.

براساس این گزارش ، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که برای بازی با البدر بندر کنگ از سری دیدار های هفته سوم لیگ دسته یک باشگاه های کشور به استان هرمزگان سفرکرده است شب گذشته در راه رسیدن به محل اقامت خود در بندر لنگه بدلیل مسدود بودن جاده مجبور به بازگشت به بندرعباس شد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که شب گذشته با پرواز هواپیمایی ایران ایر از مقصد شیراز به بتدرعباس خود را به این شهر رسانده بود پس از استراحتی کوتاه جهت حضور در محل اقامت خود در شهر بندرلنگه به سوی این شهر حرکت کرد .

این درحالی است که پس از گذشت بیش از یک ساعت ونیم از طی مسیر در 50کیلومتری بندرلنگه در محور لمازان به بندر لنگه در کنار پاسگاه مهتابی با راهنمایی نیروی های امدادو نجات هلال احمر و نیروی انتظامی از درحال تعمیر بودن جاده با اطلاع شد.

به گفته مسئولان محلی و با اعلام قبلی این پروژه نزدیک به یک سال است که از ساعت 21 شب تا 6 بامداد انجام می شود و در این زمان از تردد خودروها در این محور جلوگیری می شود.

مسئولان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران نیز که پیش از این هماهنگی های لازم را برای رفاه حال بازیکنان و استراحت آنها برای حضور در دیدار با البدر آماده کرده بودند بدلیل عدم اطلاع رسانی  درخصوص این انسداد جاده از سوی تیم میزبان مجبور  شد به بندرعباس بازگردد.

این اتفاقات در حالی صورت گرفت که ساعت از نیمه شب هم گذشته بود و بازیکنان پس از مسافرتی طولانی هنوز نتوانسته اند استراحتی مناسب داشته باشند.

این اتفاق کم سابقه جای بسیاری سوالات را برای هیئت فوتبال استان هرمزگان به جا می گذارد که به گفته مسئولان این اتفاق بارها برای تیم های مختلف رخ داده است اما همچنان هیچ گونه هماهنگی بین مسئولان برگزاری مسابقات لیگ یک کشور و مسئولان هیئت فوتبال استان هرمزگان صورت نمی گیرد.

یکی از نکات برجسته در این اتفاق این بود که بسیاری از بیماران و افرادی که کارهای ضروری داشتند همچنان در پاسگاه مهتابی منتظر چراغ سبز مسئولان راه سازی برای عبور از این مکان بودند.

تا ارسال این گزارش بازیکنان نفت و گاز گچساران در هتلی واقع در شهربندرعباس در حال استراحت هستند.

 


آدرس کوتاه :