منصور حقیقت‌پور درباره برخی اظهارات مخالفان وزرای پیشنهادی علیه خانواده هاشمی رفسنجانی در نخستین روز بررسی صلاحیت اعضای کابینه، گفت: برخی نمایندگان مجلس در جلسات علنی قوه مقننه تمامی مسائل ...
کد خبر : 297

منصور حقیقت‌پور درباره برخی اظهارات مخالفان وزرای پیشنهادی علیه خانواده هاشمی رفسنجانی در نخستین روز بررسی صلاحیت اعضای کابینه، گفت: برخی نمایندگان مجلس در جلسات علنی قوه مقننه تمامی مسائل مختلف را به خانواده آقای هاشمی رفسنجانی مربوط می کنند، به نظر می رسد این افراد به نحوی یک نوع آلرژی خاص به خانواده رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام دارند و به نوعی شرطی شده اند و هر اتفاقی در این کشور بیفتد به خانواده آقای هاشمی رفسنجانی ربط می دهند.

خبرنمابه نقل ازآفتاب: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس به خانواده هاشمی آلرژی دارند، گفت:جریان‌های متوهم همه اتفاقات کشور را به خانواده هاشمی مربوط می‌کنند.به گزارش ایسنا، منصور حقیقت‌پور درباره برخی اظهارات مخالفان وزرای پیشنهادی علیه خانواده هاشمی رفسنجانی در نخستین روز بررسی صلاحیت اعضای کابینه، گفت: برخی نمایندگان مجلس در جلسات علنی قوه مقننه تمامی مسائل مختلف را به خانواده آقای هاشمی رفسنجانی مربوط می کنند، به نظر می رسد این افراد به نحوی یک نوع آلرژی خاص به خانواده رئیس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام دارند و به نوعی شرطی شده اند و هر اتفاقی در این کشور بیفتد به خانواده آقای هاشمی رفسنجانی ربط می دهند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: حب و بغض این جریان و این نمایندگان خاص امکان قضاوت صحیح و درست را به دلیل داشتن توهم و پیش فرض از آن ها می گیرد.

وی افزود: اگر این افراد بخواهند ریشه هر مسئله ای را در کشور به خانواده هاشمی ربط دهند، پذیرفتنی نیست علاوه بر این که اگر تخلف یا جرمی هم صورت گرفته باشد، رسیدگی به این مسائل در حوزه اختیارات دستگاه قضا است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: انتظار این بود که فضای عمومی داخل صحن روز گذشته با توجه به پخش مستقیم از سیمای جمهوری اسلامی ایران تبلور اخلاق مداری و ادب در رفتار نمایندگان باشد که به دلیل برخی از درگیری ها فضا مشوش شد.

وی افزود:مردم روی رفتار ما قضاوت می کنند بنابراین نباید صحبت هایی مطرح شود که آبروی فرد خاصی زیر سوال رود و لطمه بخورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: دوره‌ نمایندگی می گذرد و تمام می شود اما خطاها و اشتباهات ما در روز قیامت مورد سوال قرار می گیرد و آبروریزی ها و تهمت ها و افتراها در آن روز رسیدگی می شود.


آدرس کوتاه :