گروهی تندرو، فعالیت نمایندگی را‌‌ رها کرده و با باج‌گیری و حاشیه‌سازی در صدد مانع‌تراشی برای کابینه پیشنهادی دکتر روحانی هستند. خبرنما-به گزارش از آفتاب: کمال الدین پیرمؤذن گفت: با وجود ...
کد خبر : 192
گروهی تندرو، فعالیت نمایندگی را‌‌ رها کرده و با باج‌گیری و حاشیه‌سازی در صدد مانع‌تراشی برای کابینه پیشنهادی دکتر روحانی هستند.
خبرنما-به گزارش از آفتاب: کمال الدین پیرمؤذن گفت: با وجود حاشیه‌سازی برای کابینه پیشنهادی دکتر روحانی از سوی تندرو‌های پارلمان، وزاری پیشنهادی رأی اعتماد دریافت می‌کنند.
کمال الدین پیرمؤذن، نماینده مردم اردبیل در گفت‌و‌گو با ایلنا، افزود: حاشیه‌سازی برای وزرای پیشنهادی دکتر روحانی در مجلس آغاز شده، اما تندرو‌ها دیگر توانایی اجرایی شدن مقاصد خود را ندارند و کابینه پیشنهادی رئیس جمهور با اکثریت آراء رای اعتماد خواهد گرفت.
نماینده اردبیل در مجلس نهم با بیان اینکه تنها گروهی خاص وابسته به یک جناح تندرو در صدد مانع‌تراشی بر سر راه دولت دکتر روحانی هستند، تصریح کرد: گروهی در مجلس فعالیت نمایندگی را با فعالیت کاسب‌کارانه اشتباه گرفته و درصدد باج‌گیری از وزرای پیشنهادی هستند.
پیرموذن تصریح کرد: دیگر افراطی‌گری در مجلس جایی ندارد و نمایندگان باید براساس رهنمودهای رهبری در مقابل این جریان‌سازی‌های مخرب بایستند.
وی تاکید کرد: وزرای پیشنهادی که گروه تندرو بر آن‌ها برچسب می‌زنند نیز رای اعتماد خواهد گرفت.

آدرس کوتاه :