شهردار خرم آباد؛


به گزارش خبرنما یحیی عیدی‌ بیرانوند که در نخستین جلسه ستاد نوروزی لرستان در خرم‌آباد سخن می گفت ،اظهار داشت: در پارک کیو، پارک شریعتی، پارک بانوان و پارک نسترن ...
کد خبر : 40362

به گزارش خبرنما یحیی عیدی‌ بیرانوند که در نخستین جلسه ستاد نوروزی لرستان در خرم‌آباد سخن می گفت ،اظهار داشت: در پارک کیو، پارک شریعتی، پارک بانوان و پارک نسترن چادرهایی زده می‌شود، تا مسافران بتوانند در آنجا مستقر شوند.

وی از برگزاری بازارچه نوروزی در پارک کیو و شریعتی خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های تدوین شده قرار است، در محل این ستادها موسیقی محلی لری نیز برپا شود.

عیدی‌بیرانوند با اشاره به اینکه تور رایگان گردشگری که در سال گذشته برگزار کردیم، مورد استقبال قرار گرفته اظهار کرد: امسال نیز مانند سال گذشته تور رایگان گردشگری برگزار می‌کنیم و سعی داریم که خدمات مربوط به آن بهتر باشد.

وی از اختصاص ۹۰ هزار تن آسفالت برای روکش و آسفالت خبر داد و گفت: قرار شده عملیات آسفالت و روکش معابری که نیاز دارند، توسط سه پیمانکار اجرا شود.

شهردار خرم‌آباد خاطر نشان کرد: از هلال احمر تقاضا داریم، مانند سال گذشته ۲۰۰ تخته چادر به ما تحویل دهد و همچنین اداره برق نیز مانند سال گذشته برق ستادهای اسکان برای روشن کردن هیتر و روشنایی را برقرار کند.

عیدی‌بیرانوند در ادامه اظهاراتش افزود: در بام شهر نیز باید باهمکاری منابع طبیعی مکان‌هایی برای ارائه خدمات و مواد غذایی وجوداشته باشد، چراکه بام شهر نیز گردشگران خاص خود را دارد.

وی اضافه کرد: نخاله‌برداری و جمع‌آوری احشام با کمک دامپزشکی در ورودی شهر نیز از جمله برنامه‌های تدوین شده است که در اسفند ماه انجام می‌شود./فارس


آدرس کوتاه :