خبرنما-مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: این تیم از جام حذفی کنار گذاشته شد.   حیدر شریفی گفت: تیم فوتبال شهرداری یاسوج و 17 تیم دیگر از جام حذفی فوتبال ایران کنار ...
کد خبر : 1439

 

خبرنما-مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: این تیم از جام حذفی کنار گذاشته شد.

خبرگزاری فارس: حذف تیم فوتبال شهرداری یاسوج از جام حذفی/ امیدواری به بازگشت مجدد زرینچه

 

حیدر شریفی گفت: تیم فوتبال شهرداری یاسوج و 17 تیم دیگر از جام حذفی فوتبال ایران کنار گذاشته شدند.

دستیار جواد زرینچه در تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: این تیم و سایر تیم‌های اعلام شده به دلیل بدهکاری از سال‌های گذشته از جام حذفی فوتبال کشور کنار گذاشته شدند.

وی در ادامه با تمجید از دیدگاه بسیار خوب شهردار جدید شهر یاسوج نسبت به ورزش و فوتبال، گفت: در نشستی که با وی داشتم دیدگاه بسیار بازی داشته و اصولاً آدم فرهنگی به نظر می‌رسد.

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال کشور تصریح کرد: خوشحال شدم وقتی دیدم که مسئولان اگر چه تازه‌وارد هم باشند مسائل فرهنگی را به خوبی تجزیه و تحلیل می‌کنند و اشراف کامل بر همه موضوعات دارند که شهردار جدید یاسوج هم از این دسته افراد به شمار می‌رود.

شریفی در ادامه این گفت‌وگو از امیدواری خود نسبت به بازگشت جواد زرینچه به این تیم گفت و افزود: صحبت‌هایی با وی کردم و قرار شده که در صورت مساعد شدن شرایط این مربی خوب فوتبال کشور را در کنار تیم داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج از آمادگی تیم فوتبال شهرداری گفت و ادامه داد: با این آمادگی خوب و با وجود چنین بازیکنانی باز هم مثل سال‌های قبل باید شاهد معرفی هر چه بیشتر شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران به کشور باشیم.

شریفی، حرف‌شنوی بازیکنان و رفاقت در تیم را از مهم‌ترین عواملی دانست که در رقابت‌های این فصل به تیم شهرداری برای کسب موفقیت‌های بزرگ کمک می‌کند.

این مربی شاغل در لیگ دسته اول فوتبال کشور رمز موفقیت تیم شهرداری را همدلی و تعامل میان همه ارکان فوتبال از هوادار و بازیکن و مربی و مجموعه مدیریتی تیم دانست و متذکر شد: مسئولان دلسوزی در این استان داریم که می‌توانند به فوتبال کمک کنند اما هنوز وارد صحنه نشده‌اند که اگر به کمک شهرداری و مجموعه شورا بیایند نام تیم شهرداری و در کل نام شهر یاسوج را در آینده بیش از این خواهیم شنید.

منبع : فارس


آدرس کوتاه :