اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت آب و برق کشوردراهواز گشایش یافت . خبرنما-  اولین نمایشگاه توانمندی های خدمات فنی مهندسی صنعت آب و برق کشور با رویکرد صادرات به کشور عراق ...
کد خبر : 7695

اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت آب و برق کشوردراهواز گشایش یافت .

خبرنما–  اولین نمایشگاه توانمندی های خدمات فنی مهندسی صنعت آب و برق کشور با رویکرد صادرات به کشور عراق با حضور مسوولان استان و هیاتی از کشور عراق درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز گشایش یافت .

دراین نمایشگاه شرکت های توانمند خصوصی و دولتی توانمندیهای صادراتی خود درحوزه صنعت آب و برق را به مدت سه روز به نمایش خواهند گذاشت.

این نمایشگاه فرصت بسیارارزشمندی را برای معرفی خدمات و محصولات شرکت های ایرانی فعال درحوزه وزارت نیرو به مسوولان عراقی فراهم خواهد ساخت .

همچنین دراین نمایشگاه هیات های تجاری از کشورهای عراق ،لبنان و عمان نیز حضورخواهند داشت .

این گزارش می افزاید دراین نمایشگاه تعداد ۷۰ شرکت فعال درفضایی به وسعت ۴ هزارمترمربع توانمندیهای خود درعرصه آب , برق و انرژی را به نمایش می گذارند.

گفتنی است مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت یاسوج به عنوان بزرگترین کارآفرین بخش خصوصی کشور به عنوان تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد محصولات جدبد و بروز خود را در معرض دید بازدید کننده گان قرا داده است.

شایان ذکر است “مهندس لهراسب باقری”مدیرعامل جوان و پرتلاش این مجتمع تولیدی و صنعتی ضمن دعوت از تمامی هم استانی های مقیم در استان خوزستان درخواست کرد با حضور سبز خود در این نمایشگاه و دیدار از غرفه دناصنعت مدیران این شرکت را از نقطه نظرات خود آگاه کنند.

گفتنی است اولین نمایشگاه صنعت آب و برق خوزستان ازساعت ۱۰صبح ۲۸ بهمن ماه لغایت اول اسفندماه جاری درمحل دایمی نمایشگاههای بین المللی اهواز برپامی شود.

index

اتعلنتاخ

عغد

عفع

غعف

هعاله

هماخه

منبع:عصردنا


آدرس کوتاه :