فرماندارگچساران


به گزارش خبرنماوبه نقل ازخبرگزاری فارس از گچساران، محمد شفیعی ظهر امروز در مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر دوگنبدان ضمن تشکر از زحمات اعضای شورای قبلی و شهردار شهر دوگنبدان و ...
کد خبر : 1053

به گزارش خبرنماوبه نقل ازخبرگزاری فارس از گچساران، محمد شفیعی ظهر امروز در مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر دوگنبدان ضمن تشکر از زحمات اعضای شورای قبلی و شهردار شهر دوگنبدان و اعلام آمادگی همکاری اعضای شورای اداری گچساران با شورای جدید اظهار کرد: انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر دوگنبدان مانند دیگر شهرهای کشور با کش و قوس‌های خاصی همراه بود اما تعدادی از داوطلبانی که در این انتخابات رأی کمتری کسب کردند؛ تنش‌های را در رسانه‌ها و دیگر محافل ایجاد کردند.

وی افزود: به عنوان فردی غیر بومی که تعصب و گرایشی نسبت به هیچ شخصی نداشتم، تعدادی از صندوق را بازگشایی و بازبینی کردیم که این اقدام سبب تغییرات محسوس و تأثیرگذار نسبی در نتیجه آرای بعضی از افراد شد.

فرماندار گچساران تصریح کرد: شاید همزمان بودن سه دوره انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا در گچساران سبب بروز برخی نارضایتی‌ها از برگزاری انتخابات بود که اگر مقایسه‌ای با مستندات و سوابق انتخابات سنوات گذشته گچساران با دوره اخیر داشته باشیم، به این نتیجه می‌رسیم که انتخابات این دوره بهتر و مطلوب‌‌تر برگزار شد.

شفیعی در ادامه خطاب به اعضای شورای شهر دوگنبدان گفت: از ماده‌های 13 و  17 قانون شورای اسلامی تفسیر صحیحی داشته باشید زیرا تصور برخی افراد از ماده 17 فضل و بخشش و کمک مالی به هر کسی است که اینگونه نیست و این تصور صحیح نیست.

وی با تفسیر ماده 17 عنوان کرد: این ماده برای کمک کردن به افراد درمانده، بی‌سرپرست و کسانی که مریض هستند و توانایی پرداخت هزینه‌های خود را ندارند، تصویب شده است نه کمک به بعضی افراد از جمله ورزشکاران یا دیگر صنوف.

فرماندار گچساران با بیان این‌که ماده 13 بیشترین مراجعات را در زمینه واگذاری زمین دارد، متذکر شد:  خدا نکند وقت آن برسد که من آمار و ارقام تکان دهنده‌ای از مصوبات شورا اعلام کنم که چه وضعیتی داشت و چه تبعیضاتی در ماده 13 به صورت مشخص وجود داشته است.

شفیعی تأکید کرد: بر اساس ماده 13 به هر کسی نمی‌شود زمین واگذار کرد، اما در شورای گذشته به برخی افراد واگذار و به بعضی واگذار نشد.

وی با بیان این‌که ماده 13 مزایده است، متذکر شد: اگر قرار بود بر اساس این ماده زمینی واگذار شود باید این اقدام به همه افراد و به صورت انجام می‌شد.

شفیعی خطاب به اعضای شورای جدید شهر دوگنبدان گفت: اگر می‌خواهید در کار خود موفق باشید، نخستین روز کاری خود را برای نگاه عادلانه به انجام صحیح ماده 13 صرف کنید، اگر اینگونه رفتار کردید ما نیز مغایرت را خط زده و حمایت می‌کنیم در غیر این صورت مراجعات مردمی را قومی و خویشی قلمداد می‌کنیم.

فرماندار گچساران در ادامه عنوان کرد: شورای جدید سعی کند مصوبات جلسات استخوان‌دار باشد و مواردی باشد که شهر را دگرگون کند به همین دلیل پیشنهادات کم‌ارزش را مصوب نکنید.

شفیعی میزان اعتبار اختصاص یافته به شهر دوگنبدان را 75 میلیارد ریال عنوان کرد: این اعتبار در سال گذشته 21 میلیارد ریال بوده که امسال قصد داریم این رقم را به عدد 75 میلیارد ریال افزایش دهیم.

وی ابراز امیدواری کرد که با این عدد میزان اعتبارات و تلاش شورای شهر دوگنبدان تغییرات محسوسی در سطح این شهر ایجاد شود.


آدرس کوتاه :

 1. آگاه به قانون   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  برادر عزیز فراموش کردی پایین مصوبات را خودت امضا کردی

 2. بیوفا   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  آقایان شورا چرا به مردم نمیگویید زمین های پیش آفتابگردون را به چه قیمت مفتی فروختیدآیاآنها هم ورزشکار ملی پوش بودن؟ بدبخت مردم ساده ما

 3. واقع بین   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  ای بابا این مدیران تو خانه های شرکت نفت نشستن حال میکنن آیا واقعا خدارا خوش میاد تو خانه های ما شرکتی ها بنشینید؟ خدایی هم هست

 4. مس   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  آقای فرمانداربگو چرا نمیگی؟ بگوبگوبگوبگو مگرنباید شفا سازی بشه مگر ما غریبه هستیم

 5. av;jd   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  fhfh fdod بابا بیخی حالا که دوره آنها تمام شده میخوای بگی نه بابا ایول داری چرا همون موقع نگفتی

 6. مارین   ۱۳۹۲-۰۶-۱۲  

  ایول ایول شفیعی را ایول شیقون ایکتی مواظب بو ایگوم زمینل آفتابگردون چه وابی

 7. قانون   ۱۳۹۲-۰۶-۱۳  

  مصوبات اول به نظر خودت بعد کمیته انطباق وبعد استانداری اگرخلافی صورت گرفت ه شماها کجابودید

 8. الف   ۱۳۹۲-۰۶-۱۳  

  پس شماهاکجابودید

 9. محقق   ۱۳۹۲-۰۶-۱۳  

  اگه آش پاک میپزی چرا روزهای گذشت نمیگفتی؟