احتياج به حمايت و كمك همه مسئولين شهرستان گچساران داريم


از مهندس باورساد درخواست داريم تا با اختصاص دادن يك آموزشگاه از مدارس نفت جهت راه اندازي دبيرستان پسرانه تيزهوشان همكاري لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند تا بتوانيم اين دبيرستان را هر چه سريعتر راه اندازي نماييم تا كاري به ماندگار براي نسل‌هاي بعدي اين شهرستان به جاي بماند
کد خبر : 1674

خبرنما؛ رئيس آموزش و پرورش گچساران ضمن گرامي داشت هفته دفاع مقدس و متقارن شدن اين هفته مقدس با اول مهرماه و بازگشايي مدارس اظهار كرد: ماه مهر آغاز يك رويدادد مهم فرهنگي در كشور ما مي‌باشد و با آغاز اين ماه مبادلات اجتماعي، سياسي، اقتصادي و فرهنگي كشور دگرگون مي‌شود.

يداله مرادي پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه در مصلي گچساران افزود: شايد 31 شهريور  ماه 1359 كه عروسك رژيم بعث آن زمان يعني صدام حسين كه جنگ نابرابر 8 ساله را به ايران تحميل كرد، هيچكس تصور نمي‌كرد كه در آينده چه اتفاق بزرگي در آستانه بازگشايي مدارس كه متقارن با اين روز مقدس است خواهد افتاد.

وي با بيان اينكه پروژه مهر و بازگشايي مدارس تنها مختص به آموزش و پرورش نيست و يك پروژه ملي مي‌باشد گفت: آموزش و پرورش به تنهايي متولي بازگشايي مدارس نيست و از اينرو همه دستگاهها و نهادها بايد با همكاري كاري كنند تا اول مهر ماه را سرافرازانه آغاز كنيم.

وي گفت: در حالي امسال به استقبال بازگشايي مدارس مي‌رويم كه دومين سال اجراي سند تحول بنيادين را بايد اجرا كنيم.

مرادي تصريح كرد: در حالي سال گذشته را با سختي‌هاي فراوان از لحاظ كمبود مالي سپري كرديم كه موفقيتهاي چشم گير و بي نظيري در آموزش و پرورش گچساران داشتيم كه آن را حاصل حمايت اوليا، مشاركت بالاي مردمي، همكاري و مشاركت همه دستگاهها، صبوري و تدبير مديران مدارس و سايه آرامش در سطح آموزش و پرورش اين شهر مي‌دانيم و دست آنهايي كه ما را ياري رساندند را به گرمي مي‌فشاريم.

رئيس آموزش و پرورش گچساران با ذكر اين نكته كه اگر بخواهيم در سالهاي آينده فرزندان اين شهر در كنكور سراسري به رتبه‌هاي تك رقمي و دو رقمي برسند احتياج به حمايت و كمك همه مسئولين شهرستان به خصوص مسئولين شركت نفت داريم از مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران تقاضامنديم با توجه به اينكه براي راه اندازي دبيرستان پسرانه تيزهوشان گچساران با مشكل نبودن ساختمان مواجه هستيم از مهندس باورساد درخواست داريم تا با اختصاص دادن يك آموزشگاه از مدارس نفت جهت راه اندازي دبيرستان پسرانه تيزهوشان همكاري لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند تا بتوانيم اين دبيرستان را هر چه سريعتر راه اندازي نماييم تا كاري به ماندگار براي نسل‌هاي بعدي اين شهرستان به جاي بماند.


آدرس کوتاه :

 1. شهروند   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  جناب آقای مرادی ‌رئیس‌ محترم آموزش‌و پرورش‌گچساران‌
  احتراما”ضمن عرض تبریک سال جدید تحصیلی 92-93 به شما ومعلمین ودانش آموزان عزیز
  در خصوص درخواست شمااز مدیرعامل محترم نفت به عنوان یک شهروند گچسارانی شاغل در نفت انتظار داریم .جهت تنویر افکار عمومی توضیح دهید ، چگونه است که شرکت نفت باید فضا آموزشی تامین کند. ولی پرسنل آموزش پرورش تخفیف شهریه برای فرزندانشان داشته باشند ؟.ولی پرسنل نفت از این اولویت محرومند.آیامگر پرسنل آموزش پرورش در قبال انجام وظیفه حقوق دریافت نمی کنند . درضمن از دانش آموزان این مدارس (استعدادهای درخشان )شهریه ای که توان پوشش کلیه هزینه هارا داشته باشد،هم دریافت می گردد.در پایان از مدیرعامل محترم شرکت بهره برداری نفت گاز جناب مهندس باورساد انتظار است با نظر داشت موضوع مطروحه اتخاذ تصمیم نمایند.

 2. بیطرف   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  باسلام به دوستان درآموزش پرورش وخسته نباشید
  لازم است به عرض برسانم که دبیرستان استعدادهای درخشان سال قبل در یک مدرسه نوساز راه اندازی شده ونیازی به ساختمان ندارد اگر اقای مرادی به جای ساختمان بتواند زیرساختهای آن را تکمیل نماید بچه های این مدرسه می توانند رتبه تک رقمی کنکور را دریافت نمایند ولی گرفتن یک ساختمان بیشتر از نفت این مشکل را حل نمیکند.

 3. همشهری   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  اقای مرادی مگر دوباره دنبال این هستی که با این بهانه مدرسه ای دیگر دست و پا کنی برای فرهنگیان شما که هرچه مدرسه خوب در سطح شهر بود را اختصاص دادید برای فرهنگیان لطف کنید ودست بردارید از این دلسوزیهایتان