لیست 10 تغییر بزرگ مدیریتی در نفت/ آغاز تغییرات از شنبه آینده 19:30 به گزارش خبرنما-در اکثر معاونت و مدیریت‌های کلیدی صنعت نفت، انتصاب مدیران جدید قطعی شده است و هم ...
کد خبر : 556
لیست 10 تغییر بزرگ مدیریتی در نفت/ آغاز تغییرات از شنبه آینده 19:30

به گزارش خبرنما-در اکثر معاونت و مدیریت‌های کلیدی صنعت نفت، انتصاب مدیران جدید قطعی شده است و هم اکنون یکسری استعلامات قانونی از برخی از نهادهای نظارت و بازرسی در حال انجام است که با تکمیل این استعلامات از هفته آینده دور جدید تغییرات آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، بیژن نامدار زنگنه دو برنامه کوتاه و بلندمدت برای توسعه بخش‌های بالادستی و پائین دستی صنعت نفت به مجلس ارائه کرده است که راه‌اندازی دست کم دو فاز جدید پارس جنوبی تا پیش از زمستان سالجاری، دو طرح جدید پالایشگاهی نفت، برنامه‌ریزی برای تامین سوخت زمستانی و افزایش صادرات نفت مطابق با اهداف قانون بودجه از مهمترین برنامه‌های کوتاه مدت شیخ الوزرا است.

بر این اساس یکسری تغییرات و جابه جایی مدیریتی در سطح چهار شرکت اصلی تابع وزارت نفت، برخی از معاونت‌های ستادی و شرکت‌های بهره بردار نفتی در دستور کار قرار گرفته است.

از این رو در تمامی این تغییرات از مدیران قدیمی و با سابقه صنعت نفت استفاده می شود و قرار نیست بر خلاف روند دولت دهم مدیری بدون سابقه فعالیت در سطوح مختلف ستادی، فنی و عملیاتی در صنعت نفت کشور مشغول به کار شود.

از سوی دیگر هم اکنون در اکثر معاونت و مدیریت‌های کلیدی صنعت نفت، انتصاب مدیران جدید قطعی شده است و هم اکنون یکسری استعلامات قانونی از برخی از نهادهای نظارت و بازرسی در حال انجام است که با تکمیل این استعلامات از هفته آینده دور جدید تغییرات آغاز خواهد شد.

ضمن این نکته ضروری است که این امکان وجود دارد که یک مدیر پس از برکناری از یک مسئولیت، در مدیریت و مسئولیت دیگری مشغول به کار شود، ضمن آنکه صدور برخی از احکام انتصاب توسط وزیر و تعدادی توسط مدیران عامل جدید شرکت‌های مادر تخصصی انجام خواهد شد.

یک منبع خبری موثق و مطلع لیست تغییرات مدیریتی کوتاه مدت را در وزارت نفت به شرح ذیل اعلام کرد:

1- مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران
2- مدیریت عامل شرکت ملی گاز ایران
3- مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران
4- مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران
5- معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت
6- مدیریت عامل شرکت نفت و گاز پارس
7- مدیریت عامل شرکت نفت مناطق مرکزی
8- مدیریت عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)
9- مدیریت عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی
10- مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: