خبرنما؛  سرهنگ جهانگير انصاري روز دوشنبه در جلسه ستاد دفاع مقدس با اشاره به اينكه بايد فرهنگ ايثار و فداكاري‌هاي زرمندگان در هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان انتقال ...
کد خبر : 1571

خبرنما؛  سرهنگ جهانگير انصاري روز دوشنبه در جلسه ستاد دفاع مقدس با اشاره به اينكه بايد فرهنگ ايثار و فداكاري‌هاي زرمندگان در هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان انتقال يابد افزود: در اين دوران ملت ايران به عنوان الگوي صبر، استقامت و پايداري در جهان مطرح شدند.
وي بيان كرد: عزت امروز ايران اسلامي مرهون فداكاري ها و جانفشاني هاي شهداست.
فرمانده سپاه ناحيه گچساران گفت: دوران دفاع مقدس بخشي از هويت انقلاب اسلامي است كه همانند گنجي گرانبها بايد فرهنگ آن به نسل هاي بعدي منتقل شود.
انصاري تصريح كرد: رزمندگان، ايثارگران، جانبازان و شهدا الگوهاي ماندگار جامعه هستند كه بايد قدردان رشادت هاي آنها در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
وي تجمع بسيجيان، رژه خودوريي سنگين و سبك، ويزيت رايگان بيماران مناطق محروم، ديدار و تجليل از خانواده معظم شهدا، برگزاري مسابقات قرآني، ورزشي و فرهنگي در رشته هاي مختلف ورزشي، غبارروبي گلزار مطهر شهدا، به صدا درآوردن زنگ ايثار و مقاومت در مدارس و تجليل از ايثارگران و شهداي كارمند را از برنامه هاي هفته دفاع مقدس اين شهرستان عنوان كرد.
برنامه هاي هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهريور آغاز شده و تا شش مهر امسال ادامه دارد.


آدرس کوتاه :