خبرنما،اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر گچساران در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی  با رئیس ارشاد اسلامی این شهرستان دیدار و گفت وگو داشتند. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گچساران ...
کد خبر : 2281

خبرنما،اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر گچساران در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی  با رئیس ارشاد اسلامی این شهرستان دیدار و گفت وگو داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گچساران ، غلامرضا شکوهی پور و حمید بخشایی از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر گچساران با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفت وگو داشتند.
در این دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر بر لزوم همکاری های دوجانبه با اداره ارشاد اسلامی در پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری در سطح شهرستان تأکید کردند.
سید زمان علی پور رئیس ارشاد اسلامی گچساران نیز در این نشست به تقویم فرهنگی و برنامه های پیش رو تا پایان سال اشاره کرد و خواستار همکاری مطلوب همه دستگاه ها و ادارات به ویژه شورای شهر و شهرداری با اداره ارشاد اسلامی این شهرستان شد.
در پایان این نشست اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر گچساران آمادگی خود را درخصوص همکاری با اداره ارشاد اسلامی این شهرستان در زمینه برگزاری برنامه های مذهبی، فرهنگی و هنری پیش رو تا پایان سال از جمله ماه محرم، اعیاد غدیر خم و قربان، دهه فجر، برپایی جشنواره ها و نمایشگاه های کتاب و همچنین برگزاری تئاترهای خیابانی با موضوع مواد مخدر اعلام کردند.


آدرس کوتاه :