سه انتصاب جدید زنگنه در وزارت نفت ؛ مدیرکل دفتر وزارتی و معاون بین‌الملل جدید وزارت نفت تعیین شدند خبرنما-بیژن زنگنه وزیر نفت در نخستین تغییرات مدیریتی خود در صنعت نفت، مدیرکل ...
کد خبر : 465
سه انتصاب جدید زنگنه در وزارت نفت ؛
مدیرکل دفتر وزارتی و معاون بین‌الملل جدید وزارت نفت تعیین شدند
خبرنما-بیژن زنگنه وزیر نفت در نخستین تغییرات مدیریتی خود در صنعت نفت، مدیرکل دفتر وزارتی، سرپرست معاونت امور بین الملل و سرپرست ادراه کل نظارت بر صادرات نفت و مبادلات نفتی وزارت نفت را منصوب کرده است.به گزارش خبرنگار پانا نیوز، بیژن زنگنه وزیر نفت در نخستین تغییرات مدیریتی خود در صنعت نفت، کریم زمانی را به عنوان مدیرکل دفتر وزارتی، منصور معظمی را به عنوان سرپرست معاونت امور بین الملل و محسن پاک‌نژاد را به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات نفت وزارت نفت منصوب کرده است.

در این راستا، وزیر نفت طی حکمی کریم زمانی را به سمت مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب کرد.

در متن حکم زنگنه خطاب به کریم زمانی آمده است،

“با عنایت به تجارب ارزشمند، تعهد و سابقه جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید”.زمانی در طول سال‌های 1376 تا 1384 در زمان وزارت مهندس زنگنه در نفت نیز همین مسئولیت را بر عهده داشته است.

همچنین وزیر نفت، در نامه‌ای از زحمات علیرضا نیکزاد رهبر در طول مدت خدمت در سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی تقدیر و تشکر کرد.

پاک‌نژاد ؛ سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی

به گزارش پانا نیوز، زنگنه همچنین محسن پاک‌نژاد را به عنوان سرپرست اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی وزارت نفت منصوب کرده است.

وزیر نفت در نامه‌ای خطاب پاک‌نژاد آورده است:

به موجب این حکم با حفظ سمت، سرپرستی اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی به جنابعالی واگذار می شود. انتظار است با همکاران محترم اداره کل ترتیبی اتخاذ فرمایید تا امور جاری به نحو مقتضی انجام شود.از جمله سوابق محسن پاک نژاد متولد سال 1345 در تهران با لیسانس مهندسی برق از دانشگاه تهران (1367) و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیر کبیر (1377) عبارتند از: مشاور وزیر و رئیس ستاد نظارت بر سوخت‌رسانی(سال 76)، مدیر طرح توسعه میادین گازی(1377)، مدیر کل نظارت بر صادرات مواد نفتی و بازرسی فنی(1379)، عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران (1379 تا 1386)، مدیر برنامه‌ریزی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران( 1384 تا 1386)، معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران( از 1386 تاکنون).

پیش از وی، مجید چگنی مدیر کل نظارت بر صادرات و مبادلات نفتی وزارت نفت بوده است.

معظمی؛ سرپرست معاونت بین الملل وزارت نفت

به گزارش پانا نیوز، وزیر نفت با صدور حکمی دکتر منصور معظمی را به عنوان سرپرست معاونت امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت منصوب کرده است.

به موجب این حکم، معظمی با حفظ سمت علمی به سمت سرپرستی معاونت امور بین الملل و بازرگانی منصوب شده است.

منصور معظمی دارای دکترای مدیریت استراتژیک و استاد دانشگاه است، وی هم اکنون عضو هیئت علمی مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی ایران است و پیشتر نیز معاون منابع انسانی وزارت نفت و سفیر کشورمان در برزیل بود. وی بیش از دو دهه در صنعت نفت ایران مسئولیت‌های مختلف داشته است.

بر اساس این گزارش، وزیر نفت همچنین در نامه جداگانه‌ای از زحمات احمد خالدی در طول تصدی سمت معاونت امور بین الملل و بازرگانی تشکر و قدردانی کرده است.


آدرس کوتاه :

بر چسب ها: , ,