هشدار زهرازمانی عضو شورای چهارم شهر یاسوج به اعضای شورای شهر


تنها زن عضو شورای چهارم شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناگفته ها را به رسانه ها و مطبوعات خواهم گفت. خبرنما-زهرا زمانی در گفت و گو با خبرنگار ...
کد خبر : 1165

تنها زن عضو شورای چهارم شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناگفته ها را به رسانه ها و مطبوعات خواهم گفت.

خبرنما-زهرا زمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: انشاء الله همه حرف های خود را درخصوص وضعیت شورای شهر و انتخاب شهردار را در جمع خبرنگاران رسانه های مختلف استان خواهم گفت و به مردم اطلاع رسانی می کنم.

وی اظهارکرد: یکسری چیزهای وجود دارد که هم اکنون من نمی توانم بگویم و بعدا از طریق رسانه ها خواهم گفت.

عضو شورای چهارم شهر یاسوج بیان کرد:  به بانوان و آقایان ثابت خواهم کرد که هنوز جایگاه یک خانم در یک استان عشیره ای و قبیله ای کجا باید باشد و متأسفانه هنوز مرد سالاری در این استان حاکم است و یک خانم را بعنوان یک نفر دارای جایگاه مشخص نمی دانند.

زمانی تصریح کرد: وقتی که بعنوان یک زن 11 هزار رأی کسب کردم و بعنوان نفر اول  از سوی مردم انتخاب شدم پس مطمئنا مردم توقع و انتظار بیشتری از من دارند و من هم این انتظارات را برآورده خواهم کرد.

وی ادامه داد: تنها یک دعوت نامه رسمی به دست ما رسید و آن هم امروز چهارشنبه 13 شهریور ماه بود و انشاء الله در جلسه بعدی شورا حتما شرکت خواهم کرد و ناگفته های زیادی وجود دارد که انها را به مردم خواهم گفت تا مسایل برای آنها روشن شود.

تنها زن عضو شورای چهارم شهر یاسوج بیان کرد: وقتی صحبت کردم، مسایل را روشن می کنم  که مردم متوجه خواهند شد حق با کیست.

 


آدرس کوتاه :

  1. زن   ۱۳۹۲-۰۶-۱۵  

    افرین برغیرت این زن

  2. هم وطن   ۱۳۹۲-۰۶-۱۵  

    خانم زمانی اگرتیم شما تکمیل می شد شما هم همین کار را نمی کردید ؟آیا وقت آن نرسیده که دیگردر شورای شهروشهرداری از جناح بندی حرف نزنید و فرا جناحی انتخاب کنید شما به فکرشهرومردم هستید یا به فکرشخص مورد نظرتان به نظر بنده آن شش نفربا انتخاب
    اقای دکتر جاوید نشان دادند که به دنبال مطالبات مردم هستند