ارسال به دوستان ناامیدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دست‌اندرکاران اجرایی زیرگذر گچساران


خبرنما-استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که هفت ماه از روند اجرایی زیرگذر گچساران بی‌اطلاع هستم، گفت: این پروژه به من ارتباطی ندارد زیرا برای من اثبات شده است دست‌اندرکاران ...
کد خبر : 793

خبرنما-استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که هفت ماه از روند اجرایی زیرگذر گچساران بی‌اطلاع هستم، گفت: این پروژه به من ارتباطی ندارد زیرا برای من اثبات شده است دست‌اندرکاران زیرگذر گچساران به جز حرف خود حرف کسی را قبول ندارند.

خبرگزاری فارس: زیرگذر گچساران به من ارتباطی ندارد/آقایان حرف کسی را قبول ندارند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، سید حسین صابری عصر امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی این شهرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران و با انتقاد شدید از روند اجرایی زیرگذر این شهرستان با بیان این‌که دست‌اندرکاران پروژه زیرگذر گچساران محترمانه از من خواستند تا در کار آنها دخالت نکنم، اظهار کرد: من نیز مشکلات دیروز، امروز و آینده این مدل کار کردن در شهر دوگنبدان را در گزارشی 11 صفحه‌ای نوشتم تا در تاریخ ماندگار شود که این گزارش را طی رونوشتی به فرماندار گچساران، اعضای شورای شهر دوگنبدان و شرکت نفت ارسال کردم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعی از روند پیشرفت زیرگذر گچساران نداشته و از روزی که به این باور رسیدم عوامل و دست‌اندرکاران این پروژه حاضر به کار کردن بر اساس اصول نیستند، از زیرگذر گچساران هیچ بازدیدی انجام نداده‌ام.

صابری در پاسخ به سئوالی مبنی بر این‌که چه صحبتی برای مردم درباره این پروژه دارید، تأکید کرد: حدود هفت ماه می‌شود که هیچ‌گونه اطلاعی از روند اجرایی و پیشرفت این پروژه ندارم و می‌توانید جواب این سئوال را از عوامل اجرایی این پروژه دریافت کنید.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر این‌که به چه میزان از روند اجرایی این پروژه راضی هستید، اظهار کرد: این پروژه هیچ ارتباطی به من ندارد و می‌توانید این سئوال را از عوامل اجرایی این پروژه بپرسید؛ زیرا من نه قصد زندگی کردن در این شهرستان را دارم و نه پیمانکار آن هستم.

صابری ادامه داد: در زمینه پیشرفت و نحوه اجرای این پروژه طرح‌های زیادی ارائه شد و کارشناسان مجربی نیز به محل اجرای پروژه زیرگذر دعوت شدند که می‌توان به دو تیم کارشناسی برجسته که بزرگترین پروژه‌ها را در دل دریا اجرا می‌کنند، اشاره کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در زمینه کارشناسی آب‌های زیر سطحی برای مهار آب‌های زیر سطحی زیرگذر گچساران از کارشناسان مجرب و با تجربه‌ای دعوت به عمل آمد که متأسفانه هیچ‌گونه همکاری و تعاملی صورت نگرفت.

صابری با بیان این‌که این موضوع برای من به اثبات رسید که آقایان به هر دلیلی به جز خواسته و حرف خود، حرف هیچ کسی را قبول ندارند، تأکید کرد: ما حرف‌های خود را طی گزارشاتی به صورت مکتوب ارائه کردیم تا در تاریخ بماند.

کمبود اعتبارات مشکل بهره‌برداری بیمارستان 96 تختخوابی گچساران است

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در گچساران مبنی بر این‌که مقرر شده بود تا هفته دولت بیمارستان 96 تختخوابی گچساران به بهره‌برداری برسد، چرا این وعده محقق نشد، یادآور شد: این پروژه به دلیلی وجود مشکلات اعتباری در مدت زمان مقرر به بهره‌برداری نرسید که البته اگر اعتبار این پروژه محقق می‌شد تاکنون تکمیل شده بود.

صابری در پاسخ به سئوال دیگر فارس مبنی بر این‌که از دید شما مشکل اصلی اعتبار است، آیا پیمانکار پروژه بیمارستان 96 تختخوابی عملکرد مطلوبی داشته است، گفت: اطلاعات من در زمینه این پروژه به دو ماه قبل بر می‌گردد و از دو ماه قبل تاکنون بازدیدی از این پروژه نداشته‌ام.


آدرس کوتاه :

  1. رمضان   ۱۳۹۲-۰۶-۰۵  

    این طور که شما می فرمایید وضعیت مردم شهرستان گچساران برای شما اهمیتی ندارد.از پروژه بیمارستان هم که اطلاعی ندارید؟

  2. رمضان   ۱۳۹۲-۰۶-۰۵  

    این طور که می فرمایید وضعیت مردم شهرستان گچساران برای شما اهمیتی ندارد.این که مردم در این آلودگی هوا وترافیک خسته کننده زندگی میکنند مهم نیست .از پروژه بیمارستان هم که بی اطلاع هستید؟

  3. شهرام   ۱۳۹۲-۰۶-۰۶  

    ….. په و کی ربط داره