سرهنگ 'رضا همتی زاده' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تردد در جاده منتهی به مرز مهران به سهولت در جریان است و ترافیک در جاده ...
کد خبر : 63010

سرهنگ ‘رضا همتی زاده’ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تردد در جاده منتهی به مرز مهران به سهولت در جریان است و ترافیک در جاده ایلام – مهران و بالعکس روان است.
وی گفت: گشت های پلیس راه با دقت بر رفتار رانندگان در جاده های استان نظارت دارند و با رانندگان متخلف برخورد قانونی خواهند داد.
رئیس پلیس راه ایلام در ادامه به رانندگان توصیه کرد که فریب خلوتی جاده را نخورند و با احتیاط رانندگی کنند تا از بروز حوادث رانندگی پیشگیری به عمل آید.
وی تخطی از سرعت مطمئنه، خستگی و خواب آلودگی را مهمترین علل وقوع حوادث رانندگی در چند روز گذشته عنوان کرد و گفت: زائران با توجه به طی کردن مسافت زیاد در کشور عراق و خستگی ناشی از این پیاده روی در هنگام رانندگی دچار مشکل می شوند که نیاز است در مکان هایی که پیش بینی شده استراحت کنند و سپس به مسیر خود ادامه دهند.
وی از رانندگان خواست که با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از سرعت غیر مجاز و همچنین استراحت لازم سفر بی خطری را برای خود و همراهان زائر داشته باشند.
وی از زائران خواست که در بازگشت همکاری لازم با نیروهای نظامی و امنیتی را داشته باشند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی موجب کاهش سوانح رانندگی و تلفات جانی و مالی شوند.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی **انتشار دهنده:شهریار حیدری فر
۷۱۷۷/۶۰۳۴


آدرس کوتاه :