در این بازی روی به بازی هجومی خواهیم آورد


وحید نعمتی ، مصطفی بیات و رضا سلیمانی را بدلیل نقص مدارک و صادر نشدن کارتشان در این دیدار در اختیار نداریم
کد خبر : 1888

خبرنما؛ سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر با بیان این که تیمش در دیدار برابر نفت و گاز گچساران ترکیبی هجومی خواهد داشت، گفت: ما برای 3 امتیاز این دیدار برنامه داریم و به دنبال کسب همه امتیازات هستیم.

به گزارش خبرنما، غلامرضا دلگرم پیش از دیدار این تیم برابر نفت و گاز گچساران گفت: ما با هدف کسب 3 امتیاز به مصاف نماینده گچساران  می‌رویم و به همین خاطر در این بازی روی به بازی هجومی خواهیم آورد. البته معمولا اولین بازی سخت ترین بازی خواهد بود.

وی در خصوص پرداخت بدهی ها و تعلیق این تیم عنوان کرد: با کمک مسئولان باشگاه صبح امروز موفق شده ایم مجوز حضور در لیگ را بدست آوریم و کارت بازیکنانم صادر گردیده است.

دلگرم درباره غايبان تيمش در اين مسابقه گفت: وحید نعمتی ، مصطفی بیات و رضا سلیمانی را بدلیل نقص مدارک و صادر نشدن کارتشان در این دیدار در اختیار نداریم

دلگرم با اشاره به این که ایرانجوان در این فصل یکی از بومی ترین تیم های چند سال اخیر را شرکت داده است افزود: اکثر بازیکنان ما تا به حال در لیگ یک بازی نکرده اند ولی تیم ما جوان و با انگیزه و یکدست بوده و با تمرینات خوبی که پیش از فصل داشته ایم از کسب سه امتیاز خوشبین هستیم.

سرمربی ایرانجوان افزود: از هواداران میخواهیم تا اختلاف سلیقه ها را کنار گذاشته و با همدلی فردا باحضور در ورزشگاه نماینده استان را حمایت کنند.

 


آدرس کوتاه :