خبرنما-وزیر نفت با صدور حکمی محمد سوری مدیرعامل اسبق شرکت ملی نفتکش ایران را به عنوان مشاور وزیر نفت در امور راهبردی وزارت نفت منصوب شد. به گزارش پانا نیوز، در ...
کد خبر : 760

خبرنما-وزیر نفت با صدور حکمی محمد سوری مدیرعامل اسبق شرکت ملی نفتکش ایران را به عنوان مشاور وزیر نفت در امور راهبردی وزارت نفت منصوب شد.

به گزارش پانا نیوز، در ادامه انتصابات و تغییر کادر مدیریتی در وزارت نفت، محمد سوری مدیرعامل اسبق شرکت ملی نفتکش ایران به عنوان مشاور ارشد وزیر نفت در امور راهبردی وزارت نفت منصوب شد.

زنگنه پیش از کسب رای اعتماد از مجلس در چندین نشست نسبت به برکناری محمد سوری به عنوان یک برند بین‌المللی از ناوگان نفتکش ایران در زمان شدیدترین تحریم‌های خارجی به شدت انتقاد کرده و رسما خواستار بازگشت وی به صنعت نفت شده است.

سوری یکی از مدیران با سابقه صنعت نفت ایران بوده که بیش از دو دهه سکان هداشت شرکت ملی نفتکش ایران را به منظور صادرات محوله های نفت ایران به بازارهای جهانی بر عهده داشته است.پ

در طول دو دهه گذشته تاکنون تعداد کشتی های نفتکش ایران از سه تا چهار فروند به 51 فروند کشتی نفتکش دو جداره و غول پیکر افزایش یافته که در شرایط فعلی منجر به تسهیل صادرات طلای سیاه ایران در شرایط تحریم شده است.


آدرس کوتاه :

  1. مصطبی   ۱۳۹۲-۰۶-۰۲  

    سلام نظر تستی برای نسخه موبایل