خبرنما؛ علي مراد كاظم پور  مراسم گراميداشت روز كارمند همزمان با بزرگداشت هفته دولت در شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومي شركت ...
کد خبر : 803

خبرنما؛ علي مراد كاظم پور  مراسم گراميداشت روز كارمند همزمان با بزرگداشت هفته دولت در شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران برگزار گرديد. به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران، در آغازين دقايق صبح امروز مدير عامل شركت با حضور در محل كار كارمندان، با اهداء شاخه گل از نزديك روز كارمند و هفته دولت را به تك تك كاركنان شريف و تلاش گر شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران تبريك گفت.

محمد باورساد اظهار كرد: مجموعه كارمندان و پرسنل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران نمونه‌اي است كه مخلصانه و با تدبير هميشه و در همه حال گره گشاي كارهاي بزرگ و مهم در گچساران بوده است و از اين رو برخود وظيفه مي‌دانم از شما كارمندان تقدير و تشكر كنم.

وي با بيان اينكه هفته دولت بهانه‌اي است تا مردم عزيز ما با نتايج بخشي از خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي آشنا شوند گفت: اگر امروز ايران اسلامي پرچم دار استقلال و آزادي بر مبناي جمهوري اسلامي است و مقتدرانه روي پاي خود ايستاده است و به هيچ بيگانه‌اي اجازه دخالت در امور كشور را نمي‌دهد مرهون از خود گذشتگي و رشادتهاي شهداي گرانقدر و ايثارگراني همچون شهيدان رجاي و باهنر است كه خون خود را نثار نهال انقلاب كرده‌اند و ازهمين رو است كه فرصت خدمت به مردم، فرصتي الهي است. 

_DSC0286

_DSC0303

_DSC0286

 

_DSC0279

 

 

_DSC0242

_DSC0125

_DSC0161

_DSC0199

 

_DSC0207

_DSC0119

 

_DSC0118

_DSC0116

 

_DSC0110

_DSC0073

 

 


آدرس کوتاه :

 1. محمد ف   ۱۳۹۲-۰۶-۰۴  

  درود به اقاي باورساد

 2. محمد ف   ۱۳۹۲-۰۶-۰۴  

  واقعا كارمندان شركت نفت بايد به خودشون ببالن با همجين مديراني

 3. ليدر م   ۱۳۹۲-۰۶-۰۴  

  من قشقايي ولي افتخار ميكنم به اقاي باورساد درود به شرفت

 4. محمد   ۱۳۹۲-۰۶-۰۴  

  اقای باورساد مطما باش گچساران جای جولان گاه نیست واگر خدا بخواد همین روزها می روی

 5. رضا   ۱۳۹۲-۰۶-۰۴  

  ضعیف ترین مدیر عامل تاریخ گچساران باورساد

  • رضا   ۱۳۹۲-۰۷-۲۵  

   چقدر ضعیفه؟

 6. رضا   ۱۳۹۲-۰۷-۰۸  

  ولی من به این چیزها افتخار نمی کنم

 7. رضا   ۱۳۹۲-۰۷-۲۵  

  درود بر شرفت

 8. رضا   ۱۳۹۲-۰۷-۲۵  

  باورساد دوست و دشمن خودت را بشناس.اینقدر آدم چاپلوس دور خودت جمع نکن.

  • رضا 0681   ۱۳۹۳-۰۱-۳۰  

   درود خدا بر تو مرد بزرگ صنعت نفت و گاز. با توجه به تمام کارشکنی های بعضی از همکاران شما، امیدوارم که آنان نیز با شما همراه و برای آبادانی میهنمان تلاش کنند. برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.