نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:


به گفته نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی با حضور شریعتمداری شاهد افزایش تولید ناخالص داخلی و ارزش افزوده واقعی در کشور خواهیم بود. وی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و ...
کد خبر : 55684

به گفته نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی با حضور شریعتمداری شاهد افزایش تولید ناخالص داخلی و ارزش افزوده واقعی در کشور خواهیم بود. وی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را پلی مستحکم برای پول‌سازی بنگاه‌های کوچک و متوسط توصیف کرد.

به گزارش خبرنما از شاتا، معصومه آقاپور علیشاهی با اعلام حمایت قاطع خود از گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: آقای شریعتمداری سوابق ارزشمندی در حوزه‌های صنعت و بازرگانی دارند و با تجارب بسیار خوبش می تواند به پلی مستحکم برای موفقیت بنگاه‌های کوچک و متوسط تبدیل شود و این پل‌سازی به افزایش تولید ناخالص داخلی(GDP) و پول‌سازی در کشور بینجامد.
وی با تأکید بر این موضوع که با حضور شریعتمداری ارزش افزوده واقعی را در کشور تجربه خواهیم کرد، افزود: آقای شریعتمداری با پشتکار و پیگیری‌هایی که دارند، مردی هستند که همراه با کلنگ زنی طرح ها در یک دوره کوتاه مدت افتتاح و بهره برداری را نیز انجام خواهند داد.


آدرس کوتاه :