فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با تأیید این خبر گفت: این فرد شرور پس از به شهادت رساندن مأمور پلیس آگاهی با کمک بستگان و افراد روستا متواری شده ...
کد خبر : 58103

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با تأیید این خبر گفت: این فرد شرور پس از به شهادت رساندن مأمور پلیس آگاهی با کمک بستگان و افراد روستا متواری شده است.
سردار مهدی انصاری شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا و با تشریح جزئیات بروز این حادثه اظهار داشت: دستگیری و شناسایی مخفیگاه این فرد شرور که سابقه چند سرقت مسلحانه را داشته پس از تحقیقات گسترده پلیسی و با هماهنگی دستگاه قضایی استان و شهرستان گچساران در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: سرانجام با شناسایی مخفیگاه این سارق مسلح در یکی از روستاهای شهرستان گچساران عملیات پلیسی با همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی آغاز شد.
انصاری عنوان کرد: در همین راستا نیز شهید فرزادیان یکی از مأموران پلیس آگاهی استان درحالی‌که عصر امروز به محل و مخفیگاه این فرد شرور اعزام شده بود با پی بردن و شناسایی هویت وی توسط سارق حرفه‌ای با ضرب گلوله به شهادت رسید.
وی بیان کرد: مردم اطمینان داشته باشند که در کوتاهترین زمان ممکن این فرد شرور دستگیر خواهد شد.
این فرد شرور به همراه سارق مسلح دیگری در جدیدترین جنایت خود دوشنبه هفته گذشته و در پی سرقت مسلحانه از یک جواهرفروشی در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران ۲ نفر را کشت و یک‌تن را نیز زخمی کرده بود.
شهر دوگنبدان مرکز شهرستان ۱۲۰ هزارنفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
۳۰۱۶/۶۱۱۰


آدرس کوتاه :