خبرنما؛ ضیایی مطرح کرد:کیفیت نامطلوب لیگ ها حاصل عدم برنامه ریزی فدراسیون فوتبال است به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران-  کیفیت نامطلوب لیگ ها حاصل عدم برنامه ریزی صحیح ...
کد خبر : 2030

خبرنما؛ ضیایی مطرح کرد:کیفیت نامطلوب لیگ ها حاصل عدم برنامه ریزی فدراسیون فوتبال است

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران-  کیفیت نامطلوب لیگ ها حاصل عدم برنامه ریزی صحیح فدراسیون فوتبال است.

محمدحسین ضیایی سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: در بازی با ایران‌جوان بوشهر چهار بازیکن خود را برای هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور از دست دادیم.

وی افزود: بازی خطرناک از سوی حریف و فشار گرما را از دلایل مصدومیت این چند بازیکن خود دانست و گفت: به گیجگاه یکی از بازیکنان ما آسیب وارد شد و لگن یکی از بازیکنان تیم هم شکست.

ضیایی بیان داشت: وقتی دیدم چاره‌ای نیست و در برابر تیم ایرانجوان در آن گرمای کشنده 8 نفره می‌شویم، از هافبک وسط خود خواستم در زمین راه برود تا حریف با برنامه تاکتیکی فشار بیشتری بر تیم ما وارد نکند.

سرمربی تیم فوتبال نفت گچساران در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با انتقاد شدید از برنامه‌ریزی بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: چه دلیلی دارد که بازیکنان در این هوای گرم بوشهر در ساعت 3 بعد از ظهر به میدان بروند.

ضیایی در ادامه گفت: این گرمای کشنده سلامت جسمی بازیکنان هر تیمی را به خطر می‌اندازد که معلوم نبیست با چه هدفی و چرا و به چه دلیل این‌گونه برنامه‌ریزی می‌کنند.

این مربی کارکشته فوتبال کشور که سابقه مربی‌گری در رده‌های مختلف فوتبال را دارد، متذکر شد: چرا باید از امکاناتی که در ورزشگاه‌ها داریم مانند نور استفاده نکنیم و این امکانات را برای چه روزی می‌خواهیم.

ضیایی در همین خصوص بیان کرد: ورزشگاهی که امکانات کافی برای برگزاری بازی در ساعت‌های انتهایی روز را دارد چرا نباید از امکانات آن استفاده کرد و سؤال این است که آیا سلامت جوانان فوتبالیست برای آن‌ها ارزش و اهمیتی دارد یا خیر.

بازیکن اسبق تیم واشاش مجارستان و مربی کنونی نفت و گاز گچساران با بیان این‌که آیا امکانات فوتبال را تنها برای نشان دادن به ناظران و بازرسان ای‌اف‌سی می‌خواهیم، خاطرنشان کرد: امکانات فوتبال کشور چرا باید دکوری و نمایشی باشد تا فقط برای بازدید ناظران کنفدراسیون از آن‌ها استفاده شود و در فوتبال کاربردی نداشته باشد.

ضیایی از فدراسیون فوتبال خواست تا برای این معضل بزرگ فکری شود و در ادامه تصریح کرد: اگر بازیکنی در این هوای گرم و کشنده دچار مشکل شود چه کسی پاسخگو خواهد بود و به همین خاطر نسبت به وجود این معضل که ضعف در برنامه‌ریزی است باید فکری شود.


آدرس کوتاه :