خبرنما؛ به گزارش باشگاه نفت و گاز گچساران: علی رعیت بازیکن مصدوم تیم فوتبال نفت و گاز گچساران 80 روز دیگر به مسابقات لیگ فوتبال کشور بر می گردد. علی رعیت ...
کد خبر : 2317

خبرنما؛ به گزارش باشگاه نفت و گاز گچساران: علی رعیت بازیکن مصدوم تیم فوتبال نفت و گاز گچساران 80 روز دیگر به مسابقات لیگ فوتبال کشور بر می گردد.

علی رعیت در این خصوص بیان داشت: با توجه به  عمل جراحی صورت گرفته ، امیدواری پزشکان مبنی بر بهبودی زودتر از موعد بسیار زیاد است.

رعیت با بیان اینکه در حال حاضر از لحاظ روحی در شرایط مطلوبی قراردارد اظهارداشت: در این مدت مسئولان باشگاه و شرکت نفت و گاز گچساران پیگیری های خوبی برای بهبودی من انجام داده اند.

این بازیکن هافبک راست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با مطلوب ارزیابی کردن شرایط فعلی تیم اظهارداشت: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران دوره آمادگی خوبی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر فقط نیاز به حمایت مردم و مسئولان دارد.

رعیت بازی با ایرانجوان بوشهر را یکی از تلخ ترین خاطرات خود عنوان کردو افزود: در بازی که سه نفر از بازیکنان تیم مصدوم و از بازی خارج شوند انتطار نتیجه برد بسیار سخت است اما بازیکنان تیم با غیرت و تعصب باز کردند.

وی در جمع اعضای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که برای ملاقات او آمده بودند اظهارداشت: همدلی و تلاش رمز موفقیت هرتیم است و تیم نفت و گاز گچساران نیز با حضور آقای ضیایی از یک هماهنگی خوبی برخوردار شده است.

براساس این گزارش ، علی رعیت بازیکن هافبک راست تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در بازی مقابل ایرانجوان بوشهر بدلیل خطای بازیکن شماره 16 تیم ایرانجوان بوشهرمقابل از ناحیه لگن دچارشکستگی شد و تحت عمل جراحی قرارگرفت.

این در حالی است که گزارشگر شبکه استانی بوشهر زمانی که علی رعیت روی زمین منتظر حضور آمبولانس جهت انتقال به بیمارستان بوده بارها این حرکت علی رعیت را تمارض عنوان کرده که در رسانه ملی به عنوان یک عمل غیرحرفه ای از آن نام برده می شود.

همچنین این گزارشگر تلویزیون استانی بوشهر چندین بار بر روی آنتن شبکه ملی تماشاگران گچسارانی را به عنوان تماشاگران بی نظم معرفی کرده که این نکته می تواند برای مسئولان صداوسیمای استان بوشهر یک نقطه ضعف باشد.

 


آدرس کوتاه :