داریوش قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، در تحلیل  مطرح شدن موضوع سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از دولت دوازدهم و رییس‌جمهور، گفت: اصلاح‌طلبان هیچ سهمی از آقای روحانی با عنوان سهم جناحی و ...
کد خبر : 63451

داریوش قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، در تحلیل  مطرح شدن موضوع سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از دولت دوازدهم و رییس‌جمهور، گفت: اصلاح‌طلبان هیچ سهمی از آقای روحانی با عنوان سهم جناحی و گروهی خود نخواسته و نخواهند خواست.

وی ادامه داد: در عین حال اگر اصلاح‌طلبان دنبال این سهم‌خواهی بودند، زمان انتخابات برای حمایت از آقای روحانی شرط و شروط می‌گذاشتند اما آن‌ها هیچ شرطی برای حمایت خود نداشتند و بدون هیچ قید و شرطی به حمایت از آقای روحانی و دولت دوازدهم پرداختند.

وی تاکید کرد: دلیل این حمایت به خاطر مصالح نظام جمهوری اسلامی و منافع ملت ایران بوده و نه منافع جناحی و گروهی خود و اصلاح‌طلبان همواره به دنبال پیشبرد منافع ملی و مصالح نظام بوده و هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین تصریح کرد: آن‌چه این روزها برخی رسانه‌های اصولگرا به آن دامن می‌زنند و مطرح می‌کنند که بین اصلاح‌طلبان و دولت مشکلاتی وجود دارد، ناشی از آرزوهای آن‌هاست؛ چرا که برخی تندروهای اصولگرا برای تخریب دولت از هیچ کاری فروگذاری نکرده‌اند اما نتیجه‌ای هم نگرفته‌اند حالا می‌خواهند با مطرح شدن این موضوع به اهداف خود برسند.

وی خاطرنشان کرد: حمایت اصلاح‌طلبان از دولت بر مبنای چارچوب‌های خاصی بوده و تا زمانیکه دولت در این چارچوب‌ها حرکت کند دلیلی برای قطع حمایت وجود ندارد و این حمایت تا پایان این دوره دولت ادامه خواهد داشت.

وی همچنین گفت: بعید می‌دانم شکاف و اختلافی بین اصلاح‌طلبان و دولت شکل بگیرد؛ چرا که دولت نیز تلاش می‌کند خواسته‌های اصلاح‌طلبان که همان خواسته‌های مردم است را پیش ببرد و اگر بحثی هم از سوی افراد اصلاح‌طلب مطرح می‌شود فقط برای بهبود عملکرد دولت و تقویت آن است و نمی‌توان از آن تعبیر اختلاف کرد.

انتهای پیام


آدرس کوتاه :