به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا آذربایجان غربی در این دیدار ست اول را با نتیجه ۲۰ بر ۲۵ به تیم تهران واگذار کرد اما در ست ...
کد خبر : 58023

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا آذربایجان غربی در این دیدار ست اول را با نتیجه ۲۰ بر ۲۵ به تیم تهران واگذار کرد اما در ست دوم ستاره های جوان آذربایجان غربی توانستند با فاصله هشت امتیازی و با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ جوانان تهران را شکست دهند.
تیم آذربایجان غربی در ست سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ تیم تهران را مغلوب کرد تا نتیجه بازی به ست چهارم کشیده شود و با درخشش ستارهای جهانی والیبال آذربایجان غربی این ست نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع این تیم پایان یافت.
در ادامه بازی های روز دوم / جمعه ۱۷ شهریور / نیز تیم گلستان با نتایج ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۲ و در سه ست متوالی جوانان اصفهان را مغلوب کرد.
تیم والیبال جوانان آذربایجان شرقی نیز در بازی سوم این روز با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱ و در سه ست پیاپی تیم توابع تهران را به زانو در آورد.
همچنین جوانان مازندرانی نیز با نتایج ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۴ و در مجموع با نتیجه سه بر صفر تیم فارس را مغلوب کردند.
در ادامه این مسابقات فردا / شنبه ۱۸ شهریور / تیم های آذربایجان شرقی با اردبیل، توابع تهران با اصفهان، تهران با قزوین و آذربایجان غربی با مازندران رقابت می کنند.
به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا در این رقابت ها جوانان والیبالیست ۱۰ استان شامل آذربایجان غربی، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، قزوین، مازندران، گلستان، اردبیل، توابع تهران و اصفهان حضور دارند و به مدت یک هفته در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه با هم به رقابت می پردازند.
این مسابقات در ۲ گروه پنج تیمی در حال برگزاری است که در گروه یک تیم های آذربایجان غربی، تهران، فارس، قزوین و مازندران و در گروه ۲ نیز تیم های توابع تهران، آذربایجان شرقی، گلستان، اردبیل و اصفهان قرار دارند.
۸۱۳۵/ ۳۰۷۲
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی


آدرس کوتاه :