محمودمومن نسب:


خبرنما – محمود مومن نسب مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل: هیجدهمین دوره انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیش است گرچه پیرامون تعیین استاندار در مطبوعات و رسانه های ...
کد خبر : 1727

خبرنما – محمود مومن نسب مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل: هیجدهمین دوره انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیش است گرچه پیرامون تعیین استاندار در مطبوعات و رسانه های مجازی بحث و گفتگو بسیار شده است و مطمئن هستیم انتخاب استاندار انجام خواهد شد.
باید پذیرفت موفقیت اصلاح طلبان در این میسر مهم تنها با وحدت و همدلی و انسجام استانی و ملی بدست خواهد آمد و اصلاح طلبان اطمینان داشته باشند اگر در بین خود به نتیجه نرسند باعث مشکل بزرگی خواهد شد و رقبا به نفع خویش از وضع موجود استفاده خواهند کرد.
اگر فراموش نکنیم که پیروزی در چند گام گذشته به واسطه مدیریت یکپارچه در بین اصلاح طلبان حاصل شد، نباید بشنویم که در جریان موسوم به اصلاحات هر شخص و گروهی ساز خود را کوک می کند! در صورتیکه شائبه اختلاف و بگو مگو ها به همین رویه ادامه ادامه یابد امید به موفقیت و اجرایی شدن انتظارات را نداشته باشیم.
متاسفانه به نظر میرسد امروز برخی رفتارها و عملکردها از دوستان فاقد مسیر مدیریت هماهنگ گذشته می باشد و همانطور که رقبا می گویند امروز تابلوی اصلاح طلبان متعدد گشته و هر کدام ساز خود را کوک می کنند و یکی خود را اصلاح طلب دانسته و دوست دیگرش را اصولگرا. باید فرآموش نکرده باشیم که جریان اصلاح طلبی بر پایه و افکار جمعی با محوریت خوداری از پراکندگی ها ماندگار مانده است.
چنانچه مجموع اصلاح طلبان استان مشتاقانه و صادقانه بخواهند در این برهه از زمان و در این انتخاب موفق شوند و این هدف را سالم به مقصد برسانند باید از مدیریت یکپارچه برخوردار باشند و اگر اینچنین نکنیم تمام زحمات گذشته به هدر خواهد رفت و خدمتی در سایه اختلاف هم به مردم نمی رسد و احتمالا رقبا در انتخابات مجلس آینده، نتیجه را خواهند برد.
بیایم دست در دست یکدیگر داده در زیر چتر وحدت و تحقق حماسه اقتصادی مورد نظر رهبری و رئیس جمهور حرکت نماییم و از شکافی که بعضی از دوستان آن را بجای حل نمودن، توجیه می کنند دست برداریم.
باید توجه ویژه داشته باشیم که برخی ما را به تفکر خودزنی و بومی گریزی و دور زدن آن به بهانه ها و توجیهات مختلف متهم نکنند؟؟؟؟ چرا که؛ در مواقعی این بومی گریزی ها به شکل یک فرهنگ در آمد، نتیجه آن بعضا منجر به انتخاب مدیریت های ضعیف و مورد سوال میگردد.
لذا انتظار است عموم اصلاح طلبان در کمک به انتخاب استاندار در این دوره به نحوی عمل کنند که مدیریت اداره استان با درایت تجربه، تخصص، علم کافی و به روز همراه باشد و کوتاهی در هر یک از این مولفه ها به هر بهانه ای غیر قابل بخشش و باعث بی رقبتی و نارضایتی مردم خواهد شد.
در پایان هرچند گزینه های متعدد طرح شده، همگی شایسته تصدی استاندار بودند و مخالفتی از ناحیه توده مردم استان و جود نداشت و ندارد، لازم است اکنون که دکتر سید موسی خادمی که خود فردی اصلاح طلب است و بر اساس فاکتور ها و فرآیندهای مقرر سیاسی و علمی، مورد اقبال وزارت کشور، ریاست جمهوری و نمایندگان(دکتر تاجگردون و حاج زارعی) قرار گرفته، فرصت موجود بصورت ویژه مورد استقبال جانانه و صادقانه تمامی نخبگان، سرمایه های سیاسی، دانشگاهیان، تشکل های سیاسی، اصناف، بخش های خصوصی،مردم شهید پرور و سایر طبقات قرار گیرد و همه باهم خودی نشان داده و موضوع را حجت قرار داده و استان را از این سردرگمی بیرون بیاوریم.


آدرس کوتاه :

بر چسب ها:
 1. اصلاح طلب   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  امید وارم اصلاح طلبان که بتوانند منسجم شوند

 2. رحمانی   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  اصلاح طلبان مث اینکه ظرفیت پیروزی ندارند

 3. آرمان   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  این اصلاح طلبان استان رو نمیشه گفت اصلاح طلب اینان قدر ت طلبن

 4. كارشناسي اجتماعي   ۱۳۹۲-۰۶-۳۰  

  با اینکه مخالفشم اما دوستش دارم مبارزه نمیکند اما باهاش مبارزه میکنند. به کسی حسادت نمی ورزد اما بهیش حسادت دارند .خط دارد اما خط باز نیست. درست مي گويد ولي قدرت طلبان به او هراس دارند شما اصحاب رسانه بخوبي ميدانيد كه اهل تهران برو و زد و بند نيست و……

 5. شهرام   ۱۳۹۲-۰۶-۳۱  

  نظرات شما کاملا درست است اتحاد اصلاحات موجب جلب اعتماد مردم میشود.

 6. پاسخ آرمان   ۱۳۹۲-۰۷-۰۶  

  تذكرات آقاي مومن نسب وارد است اما اصلاح طلبا قدرت طلب نيستند

 7. مخاطب   ۱۳۹۲-۰۷-۰۸  

  حرفهاي خوب و راهگشايي اين بچه هاي خودكار بدست استان دارند حيف كه سياسيون و سياست زدگان حسد مي ورزند با تمسخر و قح قح ناديده مي گيرند